Šefkuchař bez čepice

(pořad)
  • Velká Británie The Naked Chef (více)
Reality-TV / Rodinný
Velká Británie, 1999, 23x30 min

Účinkují:

Jamie Oliver

Pravděpodobně jeden z nejznámějších kuchařů na světě Jamie Oliver ukazuje u něho doma, jak uvařit chutné a jednoduché jídlo. (Ferry)

unclejack

Jamie to zvláda s gráciou a medzi svojimi spotrebičmi doslova tancuje. Pôsobí neskutočne prirodzene, profesionálne a varí pútavo a zdravo - viete, keby som mal variť podľa niektorého televízneho kuchára, bol by to určite Jamie. A človek sa predsa vždy poteší, ked vidí niekoho, kto svojmu remeslu fakt rozumie, no nie? ()

Marek1991

Jeho nakupovanie na trhu je nezabudnuteľné, vedel zo všetkého urobiť zábavu. Dal vareniu a pečeniu, či grilovaniu a iným prípravám jedál iný rozmer. Preslávil sa týmto programom a aj prípravu jedál vo svete. Inovatívne, zábavné a na to, čo často televízie ponúkajú to bolo výborné. Mne sa veľmi nepáčil strih a niektoré detaily, pre ktoré som trocha nestíhal alebo sa mi niektoré veci, scénky a kecy zdali zbytočné, ale ako program to bolo na úrovni. ()

esopesokeso

Tak ja tu reagujem na hallelluja, ktorú som obrovskou náhodou videl v prítomných uživateľov...:) Je to vynikajúci program, ktorý nie je ani o varení, ale skôr o tom, že Jamie Oliver je šoumen, ktorý robí z varenia zábavu.Je to profík, ktorý sa mi dostal čirou čistou náhodou pred mnohými rokmi na oči v magazíne playboy.Prezentuje, že varenie nie je len o dodržaní presnej gramáži ingrediencii, ale aj o kreativite a chuti do varenia.Koho by predsa aj bavilo variť na hlasné príkazy: ,,NAVAR MI ŽRAŤ!!!´´? šéfkuchár bez čapice free.. ()

woo-hoo-hoo

Kuchár bez čapice je seriál o varení, ktorý objavil možnosti strihu a vyhol sa statickému záberu na naaranžovanú kuchyňu: je to akčné, dynamické, premyslené a pravdepodobne aj chutné. Každá epizóda šikovne postupuje k cieľu (obedu). Scény varenia sú obohatené o rôzne vychytávky a finty, Jamie Oliver varí kreatívne, štýlovo, rýchlo, uvoľnene a nebojí sa originality, čerstvej zeleniny ani experimentovania. Jednoducho ma to baví pozerať. ()

hallelluja

...som presvedčená, že práve tento chlapík a práve touto show namotal ľudí v celej Európe, aby začali skúšať nové veci v kuchyni (iné korenia, čerstvé bylinky, olivový extra virgin, cestoviny vlastnej výroby a pod. ) - a spustil nový fenomén - záujem o varenie ako zábavu!!!... jeho nadšenie je nákazlivé a jeho (neskorší) altruizmus z neho robí človeka s veľkým Č... respect... ()

• Jamie Oliver vydal 118 kuchárskych kníh a už prvá s názvom "Šéfkuchár bez čapice" sa vo Veľkej Británii stala najpredávanejšou knihou hneď po "Harry Potter". (krasomama)