Caligula's Spawn

Caligula - následnice

Akční / Historický

Česko, 2009, 163 min

• Kosmik 1

Takže verdikt je celkem jasný. :-) Co ve "filmu" uvidíte. Spoustu nádherných povětšinou českých nahých holek. Spoustu erotických scén, vlastně je to celé jedna velká erotická místy až porno scéna. A aby toho nebylo málo, tak všechno to jsou lesbické scény. Sakra a já čekal alespoň trochu historie. :-D Co se týká scén, je to propadák. Obrovské množství absolutně nezáživných amatérsky nahraných sekvencí. Ty erotické se celkem povedly, ale to těm holkám jde asi dobře. Zvláštní na co se holky nechají nalákat kvůli troše peněz. A nejnudnější scéna co jsem asi kdy v životě viděl - prohlížení otrokyň. Po prohlídnutí první jsem si říkal, bože ještě jsou tam čtyři. A kolik ty holky vydrží ran bičem, :-D v reálu by se počůraly z první rány. Ale dobrý, jednu hvězdu za snahu si to zaslouží. Já se nedivím, že jsem se dodíval do konce, pro chlapa je to dobře koukatelný. Pro ženy (pokud nejsou lesbičky) to je stoprocentní utrpení. :-)(7.7.2011)

• METHOD_

Jedna * za holky. A to je asi tak vsetko. Uprimne...ako ste to dokazali dopozerat dokonca ? Je tu niekto taky ? :D(12.7.2011)

• mira007

Simandlovina okořeněná americkou hvězdou Rena Rifel - nevím, zda to teda je hvězda, vím , že hrála asi 75 sekund v Showgirls. Z naivních erotických filmů se Lloyd přesouvá k čiré lesbické pornografii a přitvrzuje, ale že by to pomohlo věci , to by bylo asi na všelidové hlasování.(1.10.2014)

• pekas

Začněme klady - to bude krátké. Hodně pěkných holek. No a teď ten zbytek - dlouhé otravné scény, kde se nic moc neděje. Bičování viditelně hrané. Prohlížení otrokyň - dlouhé, nic se neděje a zase trapně nahrané osahávání "tam dole". A navíc naši distributoři rozdělili na dvě části, ať je větší vejvar. Tak se mnou nepočítejte už ani omylem!(30.3.2011)

• Shanen29

Katastrofa.(2.4.2019)

• only_serials

No jasně, tak zrovna já, kterej má problém neusnout i u nejzábavnějšího filmu na světě, dokoukám tohle skoro tří hodinové dílo... Dávám jednu hvězdu za český holky.. druhou za to že tam byly vůbec nějaké kulisy, že tam hrála nějaká hudba, že se lidem kteří to natáčeli povedla vůbec zapnout kamera a za to že u hraných scén jsem se fakt zasmál (hereckým výkonům). Je jedno jestli to berete jako regulerní akční/historický film (jak je v popisu), nebo prostě jen jako porno... dvacetiminutový prohlížení otrokyň a destiminutový točení mlýnským kolem je po chvíli nuda tak jako tak... ;)(25.7.2013)

• Dejavu_UH

Ani FC Barcelona nemá na kopačkách tolik štuplů, co jsem viděl bradavek za tak krátkou dobu v tomto filmu. Spíš bych řekl, že je to softporno, než nějaký "film". Výkony herců těžce amatérské, "panímandy" ošahávají otrokyně stylem řemeslníka, který se přehrabuje v krabici se šroubama a hledá ty pravé. Dávám 2 hvězdy za celkem dobrý výběr roštěnek.(1.4.2011)

• Mikecat

NEMOŽEM dať * ani za Krásne ženské telá otierajúce sa o seba žiadny príbeh,žiadna drsnosť.... to už mohli radšej natočiť kvalitné porno!(8.2.2012)

• Kennedy_R

Božínku, snad poprvé (nebo skoro poprvé) jsem dal odpad. V popisku uvedeno, že jde o akční/historický film. Ani jedno z toho nečekejte (nachytáte se jako já). Alespoň jsem čekal nějakou podobu s Caligulou v podání Malcolma McDovella (necenzurovanou verzi jsem poprvé viděl na ukrutně ohrané VHS). Tam byl film alespoň slušně zahraný, ačkoliv s historií se silně rozcházel. Ovšem zde je to o něčem jiném. Žádný historický film, ale soft porno, které v jiných podobách běželo každý pátek po půlnoci v televizi jako večerníček pro unavené dospělé vracející se z českých osvěžoven čtvrté cenové skupiny.(14.1.2013)

• Pacas

Sračka . . . odpad je málo a režisér je totální mezigalaktický úchylák.(27.3.2013)

• JARDAHONDA

U Českého Caliguly se dá hodnotit,jako něco pěkného akorát modelky.....Jinak příběh naprosto oničem,kde se akorát bičuje osahává,pak spoustu hluchých míst...Závěrem : Film je zaměřený především na erotických scénách,kde si příjdou na své akorát úchyláci....Tím u mě Caligula hluboce klesnul...Závěr : 0%(23.10.2011)