Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (6 935)

plakát

Aristokratka ve varu (2024)

Občas aspoň úsměvné, výborně obsazené a ikdyž nemusím moc Lewandowskou, tak musím uznat, že to znatelně oživila. Za mne lepší než jednotka, u které těžko věřit, že je to už pět let starý film. Pozitivní bod za Vondráčkovou.

plakát

Sympatizant - Přání smrti (2024) (epizoda)

Špionážní dobovka se zajímavým námětem a výborným Downeyem Jr. , ale tak nějak první díl nepřesvědčivě, dost se tlačilo na pilu a ta závěrečná scéna odletu pod útokem dělostřelectva byla tak debilní, že výsledný dojem z prvního dílu 2 hvězdy.

Kozoroh 1 (1977)

Námět fejkového kosmického dobývání vesmíru maximálně zajímavý, vlastně nadčasový. Americké sci-fi, které je  pro mne sice z pravěku kinematografie, ale technicky v mnoha ohledech solidní, tempo místy zpomalené, ale fajn zážitek.

Tancuj Matyldo (2023)

Matka nasáčkovaná v bytě syna - nedá se nesrovnávat se stejným námětem u oceňované (WTF?) Přišla v noci (2023), a ten souboj má jednoznačnýho vítěze, teda vlastně vůbec nechápu, že podle udílených cen nemá., protože ten herecký koncert Roden Rázlová je o tři třídy výš. U mne ten film má smůlu, že asi nedokážu ocenit smutný filmy, ale i v emocích tenhle film válcuje ten druhý film, zatímco tady se při sledování člověk rozbrečí dojetím, tam leda přinasraností.

plakát

Výborná SHOW (2024) (pořad)

Tahle show se neměla jmenovat Výborná, ale Zbytečná. Jak uznávám moderátorku v rádiu, tak v televizi je to s ohledem na přetalkování  slaboučké...

plakát

Scooter - Nessaja (2002) (hudební videoklip)

Techno, holky Baxxter ... na přelomu milenia stačilo málo.

plakát

Stíny v mlze - Poslední naděje (2024) (epizoda)

Duo Špalková Vyorálek tentokrát vyšetřují otrávenou ženskou a unesené nemluvně, nicméně jestli jsem si něčeho všiml, tak leda neskutečně nabušeného obsazení... škoda, že to byla jinak docela nuda.

plakát

Specialisté - Pro Lídu (2024) (epizoda)

Nevím jestli se to bude líbit babičce, ale mně se to teda moc nepozdává, ikdyž babička v podání Rázlové možná bude největším přínosem do tohoto seriálu. Sepéši Vodochodský se bude muset ještě hodně snažit ....

plakát

Specialisté - V utajení 2 (2024) (epizoda)

Hasta la vista Lambora ... bejby. Při pohledu na náhradníka mi snad bude i chybět, ale co nadělat, když ho to ve Strouhalově týmu nebaví a chce zase do utajení... do takovýho, že zmizí z obrazovky.