Sex Wish

Horor / Thriller / Pornografický
USA, 1976, 80 min

Kusko.t2

Špinavý porno flák Victora Milta okorenený psychicky narušeným deviantom, z detstva sexuálne poznačeným dnes už tzv. „nočným jazdcom“ Zebedy Coltom a plnoštíhlym fúzom Harryho Reemsa. Ako už z názvu vyplýva produkcia sa jasne orientuje na úspech krimi drámy Michaela Winnera DEATH WISH, k jadru veci sa však dostáva cez exploitačné porno hrátky na „doktora“ vyvrcholené krvavým finále. Ken (Harry Reems a jeho mrož) je podobne ako Charles Bronson pracovne vyťažený muž v rokoch konfrontovaný so znásilnením a vraždou svojej ženy zatiaľ čo sa venuje spoločenskej povinnosti byť dobrým občanom. Táto skutočnosť zapríčiní to, aby prehodnotil svoj život a smerovanie do budúcna. Depresia, alkohol a túžba po pomste len eskalujú túžbu po krvavej zodpovednosti. Ale kým sa tak stane, prichádza čas aj na neviazaný sex ako náplasť na rozosmútenú dušu vdovca. ()

Slasher

Porno s vraždícím maniakem. Náš hrdina, právník Ken, se v úvodu šťastně pomiluje se svojí ženou, ale když se druhého dne vrátí z práce domů, najde jí podříznutou ležet na podlaze. Byla obětí vyšinutého, rozpolceného magora, který ji nejdřív zneužil, a následně jí, převtělený do své matky, potrestal za to že ho svedla. Ken se z toho šoku dostává jak jinak než kvalitním sexem a snahou se pomstít, my mezitím máme možnost sledovat další vrahův výstup, tentokrát při šmíráckém teroru mladého černošského páru. Nakonec to bude kdo s koho./ Sex Wish není nijak extra násilná podívaná a oproti takovému Forced Entry je v tom mnohem víc normálního (a docela pěknýho) sexu. Když ale přijde na vraha, ten je dobře zahraný a správně šílený. A jeho výkonu pomáhá i výtečná psycho hudba. Na tenhle typ kraviny se jedná o solidní průměr. (screeny) ()