Divoký Karibik

Velká Británie, 2007, 4x50 min

Karibik je ztělesněním nádherného slunenčího ráje s nekonečnými plážemi a azurově modrým nebem. Tato krása má však i svou temnou stranu - region je postihován řáděním hurikánů a výbuchy sopek, které utvářejí jedinečnou krajinu. Od ostrovů Západní Indie přes Kubu, Portoriko a pobřeží centrální Ameiky ukazuje tento portrét rozpálená jezera, neprostupné džungle, vysušené pouště a neuvěřitelnou rozmanitost živé přírody. Nechte se okouzlit domovem mnoha ptačích druhů a mořem plným fascinujících stvoření i nádherných korálových útesů! Proslulá turistická oblast v podobě, jakou neznáte. (oficiální text distributora)

Attta

Všechny 4 díly parádní. Koncentrace zajímavých věcí je opravdu velká a navíc doplňěná krásnými scenériemi! Bomba! ()

Kosmik 1

Ne desítky, ale rovnou stovky, ne-li tisíce malých i větších ostrůvků v Karibiku. Všechny pochopitelně v tomto dokumentárním cyklu neuvidíme. Ale to, co nám tvůrci do těch 200 minut vměstnali, opravdu stojí za to. Nádherná podívaná, pro mě hlavně to, co se děje pod hladinou. 95% ()

Paity

Divoký Karibik vás sice ničím extra neobohatí, ale také vás rozhodně nezklame. Těšte se na velikou exotiku. ()