Horúce nedeľné kreslo pre politikov a známe osobnosti. (oficiální text distributora)

poet

Ako už toto hodnotiť. Preafektovaná Zlatka Puškarová (ďalej ZP.) a sparingpartneri. Ale tak už oproti stv to má lepšiu dynamiku, futuristickejší stolík a barové stoličky:).. Pokým nemá teta ZP. na stole vyložených všetkých tomov a ottov tak je to znesiteľné. Rátajú sa mi tie moderatoské vsuvky ako napr. "divaci nebudu rozumieť", posuňme sa ďalej atd...Tiež je zaujímavé že názorový oponenti sedia v študiu vedla seba tak si aspoň môžu dávať lakťovky keď sa dourážajú, v stv by museli skočiť cez stôl a to je nepohodlné:). Škoda že ZP zrušila vedomostný kvíz na konci relácie, zrejme niektorý politici vyzerali ako tupidlá tak je to zatrhli. ZP vie robiť investigatívnu žurnalistiku a určite to dotiahne ďalej ako je exkolega Danko Krajcer. Kto by už chcel byť dnes ministrom kultúry.:)) ()

Kevi1

Priznávam sa, že Na telo s Puškárovou mi chýba. O 5 minút 12 som nikdy nemala rada už len s princípu, že to beží na štátnom programe, ale ono sa to fakt proste nedá pozerať. Väčšinou je to hodina nudy, kde si tí politici len tľapú po pleci alá "však ja viem, že ty za to nemôžeš (príklad Žitňanská-Kaliňák). Moderátor to totálne nezvláda a prisahám, že občas sa mi pri tom podarí zaspať. 25 minút, čo bežalo Na telo je síce relatívne dosť málo, ale skúste si Fica počúvať hodinu, keď ten chlap nepustí nikoho k slovu a prídete na to, že aj tá necelá pol hodina je sakra dlhý čas. Nemôžem si pomôcť, Makríza to robila skutočne dobre, po prvé k Puškárovej si nedolili to, čo si dovolia k moderátorom na Jednotke (preto, že je žena ?) a po druhé, napriek tomu, že skákali z témy do témy, aspoň to nebolo nudné. Chápem, že do istej miery to je aj problém dnešnej situácie (pravica je totálne mimo, Ficovci si v podstate debatujú sami), ale proste to v štátnej telke nemá žiadnu úroveň. ()

Marek1991 odpad!

Skákanie do reči vtedy kedy netreba, prekrikovanie sa, urážanie, robenie senzácií, tlačenie do hlúpostí a naopak zamlčovanie a netlačenie pri dôležitých otázkach, niekedy propaganda, no toto je čisto komerčná, účelová diskusia. Na relácie TA3 ako Debata, Klub 3 to ani zďaleka nemá. Zlaticu Puškárovú som v minulosti vnímal ako promaďarskú moderátorku a trocha som sa aj divil, že to umožnili moderovať niekomu, kto mal kontroverzného brata, či mamu, ale budíš. Na každého treba pozerať inak a prezumpcia neviny, či zmena života sa deje, takže v pohode, dnes dokonca ju vnímam ako rozumnejšiu, ale tak, či tak to nemá úroveň. V minulosti to moderoval ďalší Maďar, Gábor Grendel, ktorý neskôr vstúpil do politiky ako iný bývalý moderátor tejto televízie Daniel Krajcer a to bolo podľa mňa aj miernym odrazom neobjektivity, v ktorú som mal veľké podozrenie pri tých rozhovoroch. Tie dialógy a vedenie relácie je podľa mňa ukážkou toho, ako sa to nemá robiť. ()

Peenugirl

Slabota, neskutočne krátke a hlavne, nikdy sa nedozviem nič nové a prevratné. Politici hovoria celý čas to isté len vždy inými slovami : "To nie my..." "Počas vášho obdobia sa pokazilo..." "Nemáte pravdu..." "My nič..." Toto keď počujem, mozog mi prikazuje vypnúť telku. Publicistika by mala obohacovať poznatky ľudí novými poznatkami. V tejto publicistickej relácii sa to nedeje. Väčšinou sa nič nové nedozvedám len skáču z témy na tému práve vtedy keď by sme sa dozvedeli niečo. 30% ()

22matelko odpad!

Bože lukáš sympatickú zlaticu. čistý odpad kôli zlatici. Tak za prvé Lukáško alias ( Sellsakul ) ak Zlatica vyzerá ako žena tak Janko Plesník je potom Pamela Anderson a ohľadom mojej sexualnej orientácii som čisto na nehomosexuálnych homosapiens ženského rodu. A ten tvoj vkus ala šenkárka u miškov a jej synátor teplý šrób radšej nekomentijem. nič proti :D:D:D bye bye ()