poster

Film o seriálu: Zdivočelá země III. (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2008, 14 min

Režie:

Martin Kubala

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • triatlet
  ****

  Lákat mě na "Zdivočelku"? Není třeba. Už první dvě série a románové vyprávění Jiřího Stránského "Zdivočelá země" a "Aukce" mě dostatečně naladily. Ale prezentace před třetí sérií nezklamala. Kromě tradičních technických informací a dobových reálií Hynek Bočan upozornil i na jedno faux pas Jiřího Lábuse (Putna). Ten byl při natáčení akční scény sice omámen alkoholem a nevěděl o světě, ale když se Jiří Schmitzer (Kanda) a Pavel Nový (Ševčík) začali rvát, tak se při jejich souboji reflexivně bránil a probral se z mátožného stavu. Filmaři scénu nepřetočili, je patrná v 5. díle třetí řady.(25.2.2009)

 • Rodriguez
  ***

  K tomuto seriálu netřeba více promlouvat, každý ví o co tu vlastně jde. Jen držme palce, ať kvalita neklesá. 50%(31.12.2012)

 • Paity
  **

  Je to tak trochu těžké hodnotit něco, co na začátku nastavilo laťku proklatě vysoko. Ale postupem času se z toho stává svým způsobem rutina a to pak není moc dobré.(28.6.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace