poster

8 w poziomie

Sci-Fi / Akční

Polsko, 2008, 90 min

Režie:

Grzegorz Lipiec

Scénář:

Grzegorz Lipiec

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Slarque
    ****

    Není to vyloženě Tarantino (na to nemá dostatečně vybroušené dialogy) ani Ritchie (na to málo experimentuje se zpomalovačkami a podobnými efekty), ale rozhodně to jsou hlavní inspirační zdroje pro zběsile přeplácanou a přelidněnou gangsterskou historku, ve které jsou dealeři drog, zloději diamantů, bombové teroristické útoky, zkorumpovaní protidrogoví policisté, nekrofilní zaměstnanec prosektury na speedu, děkovačka za Oscara a neuvěřitelná kvanta jiných různě střelených motivů a postav. Navíc vyprávěné pěkně napřeskáčku a nakonec totálně zacyklené, že se nedá rozseknout co byla příčina a co následek. Ale bavil jsem se u toho výborně až do konce.(4.4.2009)

  • Mulosz
    ****

    Nadherny polsky sprosty slovnik, manipulace s casovou kontinuitou a pro divaka ozvlastnujici hra s barvami, ktera je pro nej skvelym voditkem prave v orientaci v case, aneb jak se i totalni becko da udelat s noblesou.(9.4.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace