Miluj svůj život

You Can Heal Your Life

Dokumentární

USA, 2007, 87 min

Marco Sanchez

Smutné příběhy několika lidských osudů, které se i přes svou bolest v minulosti dokázali najít pozitivní budoucnost a to i díky knize Louise L. Hay, kterou napsala Louise L. Hay a je o tom (stručně) "Jak změnit své myšlení, aby jste mohli změnit svůj život". Zajímavé myšlenky, které by stačilo rozvést v pouhých 50 minutách namísto 90-ti. To že pozitivní myšlení a celkový pozitivně naladěný psychický stav má vetší moc než tucty prášků není žádnou novinkou.(1.9.2013)

Těžko se tento film hodnotí jako dokument, protože to co přináší se nedá moc přenést a konfrontovat s vědeckým světem a nemá to asi ani za cíl. Nicméně je to další střípek do obrazu kdo vlastně jsme a jak jsme ve skutečnosti mocní, aniž o tom víme. Přináší nový pohled na svět, proto dávám pět hvězdiček. U nás se podobnou problematikou zabývá třeba www.etikoterapie.com Z vlastní zkušenosti doporučuju!(14.7.2010)

Na myšlenkách, které Louise L. Hay zformulovala ve své knize "ujíždím" už delší dobu, knihu jsem několikrát přečetl a neustále ji doporučuji. Dokument je pěkně natočen, pozitivní energie z něj přímo čiší a narozdíl od možná protřelejšího Tajemství je i více osobitý a více vstupuje k divákovi. Skrze tento dokument ke mně pronikla ryze čistá energie, která tak horlivě tryská z Louise. Miluji svůj život, uctívám se a uctívám Vás, Louise, za to, co jste dokázala a udělala pro lidstvo!(19.6.2011)

Film, který by vám měl změnit život, jste-li ochotni se změnit. Velmi zajímavý dokument stroze mapující životopis a práci převratné spisovatelky a duchovní léčitelky Louise L. Hay, která svými jedinečnými teoriemi o způsobu myšlení pomohla změnit životy mnoha lidem. Film, který poodkrývá tajemství pozitivního myšlení, síly lečit sebe samotné, podstatě odpouštění či teorie o tom, že druhé můžete milovat až tehdy, pokud dostatečně milujete sebe...(16.10.2013)

Doma máme už strašně dlouho knížku Miluj svůj život ale zatím jsem k ní "nedospěla" a vždycky po pár stránkách jsem ji zavřela.... Před nedávnem se ke mě dostalo pár zajímavých informací na podobné téma a nakonec i tenhle film a musím říct, že tomu prostě a jednoduše věřím!! Chápu a respektuji, že to ale není film pro každého... Ale za mě doporučuji a dávám 4* :))(9.12.2013)

• - Dokumentární film vznikl na motivy knihy "Miluj svůj život" v roce 2007, kniha byla adaptována do dokumentárního filmu se stejným názvem, scénář napsal Gay Hendricks a dokument režiroval Michael A. Goorjian. (Dragoni)

• - Kniha "Miluj svůj život", která byla publikována v roce 1984, byla přeložena do 29 různých jazyků, je k dispozici ve více než 35 zemích, a v roce 2013 bylo prodáno více než 35 milionů kopií po celém světě. (Dragoni)

• - Afirmace je pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení. (Dragoni)