Miluj svůj život

You Can Heal Your Life

Dokumentární

USA, 2007, 87 min

5* za poselství a inspirující obsah, který film přináší...(21.2.2017)

Na myšlenkách, které Louise L. Hay zformulovala ve své knize "ujíždím" už delší dobu, knihu jsem několikrát přečetl a neustále ji doporučuji. Dokument je pěkně natočen, pozitivní energie z něj přímo čiší a narozdíl od možná protřelejšího Tajemství je i více osobitý a více vstupuje k divákovi. Skrze tento dokument ke mně pronikla ryze čistá energie, která tak horlivě tryská z Louise. Miluji svůj život, uctívám se a uctívám Vás, Louise, za to, co jste dokázala a udělala pro lidstvo!(19.6.2011)

Tyhle dokumenty mám rád, věřím, že na tom všem něco bude. Podobných dokumentů viděl už hodně a tento patří určitě k těm lepším. Teď už se jen tím řídit... :)(26.10.2012)

Když si člověk dovolí upustit od všech předsudků co má, od všeho co má zakořeněno a zažito a jde do tohohle filmu (nebo i do stejnojmenné knihy, kterou tímto vřele doporučuji) s otevřenou myslí, pak má celé učení Luise Hay své kouzlo a chtě nechtě musím i já zarytý pesimista a přízemní člověk říct, že na tom celém vážně něco je a to je. Samozřejmě vše závisí na tom, jaký má člověk k tématu přístup. Pokud se do toho vrhnete s pocitem že to je kravina, tak věřím, že není šance si cokoli odnést. Pokud jste ochotní (třeba jen lehce) uvěřit tomu, že alespoň část těch "mouder" může být aplikovatelných a fungujících, pak možná s překvapením zjistíte, že jsou vážně (alespoň částečně :D a s trochou osobní modifikace) fungující...“We forget that we create the situations, then we give our power away by blaming the other person for our frustration. No person, no place, and no thing has any power over us, for “we” are the only thinkers in our mind. We create our experiences, our reality, and everyone in it. When we create peace and harmony and balance in our mind, we will find it in our lives.”(27.11.2015)

Respekt autorce za to, co si od dětství vše prožila a jak to postupně otočila. Vše je na každém z nás. Inspirující film.(13.1.2016)

• - Dokumentární film vznikl na motivy knihy "Miluj svůj život" v roce 2007, kniha byla adaptována do dokumentárního filmu se stejným názvem, scénář napsal Gay Hendricks a dokument režiroval Michael A. Goorjian. (Dragoni)

• - Kniha "Miluj svůj život", která byla publikována v roce 1984, byla přeložena do 29 různých jazyků, je k dispozici ve více než 35 zemích, a v roce 2013 bylo prodáno více než 35 milionů kopií po celém světě. (Dragoni)

• - Afirmace je pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení. (Dragoni)