Reklama

Reklama

Miluj svůj život

  • USA You Can Heal Your Life

Obsahy(1)

Tento inspirující film natočený podle knihy Miluj svůj život je uváděn autorkou Louise L. Hay. Film představuje pronikaví pohled na Louisin fascinující osobní příběh a ukazuje, jak se vyvíjely její názory na sebeúctu, bohatství a metafyzické působení v souvislosti s tělesnými obtížemi. Prozrazuje také, jak využívá tyto koncepty ve svém osobním, duchovním a profesionálním životě. Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravit své tělo. Tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka Louise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života.

To, co si myslíte a v co věříte, je to, co se pro vás uskuteční. Vaše myšlenky vytvářejí váš život... Mnoho významných osobností z oblasti duchovního růstu, filosofie, zdraví, spirituality a nového myšlení se přidalo k Louise, aby dosáhlo úspěchu, štěstí i dalších cest, kterými lidé mohou uzdravit své životy. Najdete zde také výpovědi těch, kteří byli pozitivně ovlivněni dílem Louise L. Hay. Louise L. Hay je duchovní učitelkou, lektorkou a úspěšnou autorkou dvaceti bestsellerů, mezi něž patří Uzdrav své tělo a síla ženy. Od doby, kdy v roce 1981 zahájila svou kariéru jako představitelka vědního oboru týkajícího se způsobu myšlení, pomohla tisícům lidí objevit a naplno rozvinout jejich potenciál tvořivé síly duchovního růstu a sebeléčení. Její knihy byly přeloženy do pětadvaceti jazyků ve třiceti třech zemích světa. Zdroj: Pragma (ČSFD)

(více)

Recenze (17)

schizmo 

všechny recenze uživatele

Film, který by vám měl změnit život, jste-li ochotni se změnit. Velmi zajímavý dokument stroze mapující životopis a práci převratné spisovatelky a duchovní léčitelky Louise L. Hay, která svými jedinečnými teoriemi o způsobu myšlení pomohla změnit životy mnoha lidem. Film, který poodkrývá tajemství pozitivního myšlení, síly lečit sebe samotné, podstatě odpouštění či teorie o tom, že druhé můžete milovat až tehdy, pokud dostatečně milujete sebe... ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Když si člověk dovolí upustit od všech předsudků co má, od všeho co má zakořeněno a zažito a jde do tohohle filmu (nebo i do stejnojmenné knihy, kterou tímto vřele doporučuji) s otevřenou myslí, pak má celé učení Luise Hay své kouzlo a chtě nechtě musím i já zarytý pesimista a přízemní člověk říct, že na tom celém vážně něco je a to je. Samozřejmě vše závisí na tom, jaký má člověk k tématu přístup. Pokud se do toho vrhnete s pocitem že to je kravina, tak věřím, že není šance si cokoli odnést. Pokud jste ochotní (třeba jen lehce) uvěřit tomu, že alespoň část těch "mouder" může být aplikovatelných a fungujících, pak možná s překvapením zjistíte, že jsou vážně (alespoň částečně :D a s trochou osobní modifikace) fungující...“We forget that we create the situations, then we give our power away by blaming the other person for our frustration. No person, no place, and no thing has any power over us, for “we” are the only thinkers in our mind. We create our experiences, our reality, and everyone in it. When we create peace and harmony and balance in our mind, we will find it in our lives.” ()

Reklama

Labgirl 

všechny recenze uživatele

Doma máme už strašně dlouho knížku Miluj svůj život ale zatím jsem k ní "nedospěla" a vždycky po pár stránkách jsem ji zavřela.... Před nedávnem se ke mě dostalo pár zajímavých informací na podobné téma a nakonec i tenhle film a musím říct, že tomu prostě a jednoduše věřím!! Chápu a respektuji, že to ale není film pro každého... Ale za mě doporučuji a dávám 4* :)) ()

hikemartin 

všechny recenze uživatele

Těžko se tento film hodnotí jako dokument, protože to co přináší se nedá moc přenést a konfrontovat s vědeckým světem a nemá to asi ani za cíl. Nicméně je to další střípek do obrazu kdo vlastně jsme a jak jsme ve skutečnosti mocní, aniž o tom víme. Přináší nový pohled na svět, proto dávám pět hvězdiček. U nás se podobnou problematikou zabývá třeba www.etikoterapie.com Z vlastní zkušenosti doporučuju! ()

Mikeel 

všechny recenze uživatele

Na myšlenkách, které Louise L. Hay zformulovala ve své knize "ujíždím" už delší dobu, knihu jsem několikrát přečetl a neustále ji doporučuji. Dokument je pěkně natočen, pozitivní energie z něj přímo čiší a narozdíl od možná protřelejšího Tajemství je i více osobitý a více vstupuje k divákovi. Skrze tento dokument ke mně pronikla ryze čistá energie, která tak horlivě tryská z Louise. Miluji svůj život, uctívám se a uctívám Vás, Louise, za to, co jste dokázala a udělala pro lidstvo! ()

Zajímavosti (3)

  • Dokumentární film vznikl na motivy knihy "Miluj svůj život" v roce 2007, kniha byla adaptována do dokumentárního filmu se stejným názvem, scénář napsal Gay Hendricks a dokument režiroval Michael A. Goorjian. (Dragoni)
  • Afirmace je pozitivní myšlenka, která mění zatuhlé myšlení. (Dragoni)
  • Kniha "Miluj svůj život", která byla publikována v roce 1984, byla přeložena do 29 různých jazyků, je k dispozici ve více než 35 zemích, a v roce 2013 bylo prodáno více než 35 milionů kopií po celém světě. (Dragoni)

Reklama

Reklama