poster

112 - V ohrožení života (TV pořad)

 • Slovensko

  112 – V ohrození života

Reality-TV / Dokumentární

Česko, 2007, 40 min

Střih:

Viktor Malina
(další profese)
 • Lucius.15
  ****

  Mě se to líbí. Jen škoda, že se nemůže vysílat o něco dříve, ale chápu, že kvůli autentickým záběrům to před 22. hodinou ani nejde. Bohužel díky tomu jsem nestihla vysledovat všecky díly 100%ně. Naštěstí se to dá dosledovat na internetu. Z některých záběrů a případů vražd mi opravdu běhá mráz po zádech...(18.3.2010)

 • vrata.zami
  **

  Romští spoluobčané si stěžovali, že o nich v televizi nedávají žádný pořad. Proto tento pořad vznikl. Ale teď k věci. Je sice pěkný, že tady máme takovýhle odvážný zachránce, ale koho se baví furt dívat, jak tam někdo někoho zabil, znásilnil, rozsekal, dal do ledničky a ledničku hodil do vody. To se radši podívám támhle na CSI, tam je aspoň nějaká zápletka, zvrat...(12.4.2011)

 • Ospalek
  *

  Zvláštní, ale mě přijde, že lidi nechtějí pořád sledovat samé jen samé vraždění a nechutnosti, jak někoho tímhle rozsekali a upekli... Fuj! Jak už je na Nově zvykem - bulvár vždy vede a stále překvapuje většími blbostmi a ohavnostmi. Mohli by taky přestat pořád kecat o tom, jak jsou naši policajti skvělí, jak každého dopadnou, protože to tak opravdu není a kdo si to myslí je naivní blbec. Viděl jsem asi jeden díl, ale když vidím ukázky na tento pořad tak se radši koukám jinam. Lidi proberte se a přestaňte sledovat takovýhle sračky. Na Nově se prostě zase předvedli, jak umějí manipulovat s českým obyvatelstvem, je až k údivu, kolik lidí na to kouká. Já bych jim dal "Skutečné příběhy na prahu života a smrti" Zkuste se přestat vychvalovat jací jste hrdinové a vraťte se zpátky do reality, jinak Vám snad budu muset nakopat tu vaší hrdinskou ... Radši jděte točit příběhy lidí, kteří jsou na tom opravdu špatně a nemají peníze. To jsou praví hrdinové, kteří musejí neustále hledat sílu k přežívání těžkých dnů. To raději natočte. To by lidi zajímalo víc než nějaký sekání lidí na kousíčky a neustálý znásilňování nebo únosy malých dětí.(4.12.2011)

 • Jumper636
  ***

  docela mě to baví a je to celkem na aspoň průměrné dokumentární úrovni s fakty. Je to černá kronika a komu to vadí neměl by se na to dívat, protože to má Nova na tom založený, jak jsme na tomhle kanálu zvyklí.. Jakoby krvavá odnoš zaniklého pořadu "Na vlastní oči" ... Konkurenční Soukromá dramata jsou o něco málo lepší.(15.2.2011)

 • Phoeniyx
  ***

  Některé příběhy mě znechutily, jiné fascinovaly nic méně nelíbí se mi opakující se řeči o státních orgánech jak jsou stateční a nejlepší. Uznávám v některých částech jsou opravdu stateční ale proč to pořád opakovat? Divák sám uvidí a všimne si. Ale dokáže mě to někdy zamrazit v zádech a s otevřenou pusou zírat čeho jsou lidé schopní.(30.10.2011)

 • - Scénář pořadu vychází z podobného projektu americká stanice Fox s názvem Cops (od r. 1989). (Ded@M@tes)