poster

112 - V ohrožení života (TV pořad)

 • Slovensko

  112 – V ohrození života

Reality-TV / Dokumentární

Česko, 2007, 40 min

Střih:

Viktor Malina
(další profese)
 • MM_Ramone
  odpad!

  Zhruba rok potom, čo sa tento projekt objavil na obrazovkách jednej slovenskej komerčnej televízie sa začalo niečo podobné vysielať aj v Čechách. V podstate teda môžem zopakovať komentár, ktorý som už napísal. Takže: Až ma raz začne niekto filmovať, keď budem, nedaj Bože, ležať rozbitý (po nejakej nepríjemnej udalosti) niekde na ulici, tak verte tomu, že ešte z posledných síl vstanem a omlátim mu tú kameru o hlavu. To budú mať potom naozaj lukratívny materiál do tejto pochybnej reality-show. Ľudia, ktorí robia reláciu "112 - V ohrožení života", nie sú filmoví tvorcovia, ale iba banda hnusných supov, ktorí chodia s kamerou policajtom za prdelou a filmujú ľudské nešťastie. Nechutný odpad!(21.12.2011)

 • Ospalek
  *

  Zvláštní, ale mě přijde, že lidi nechtějí pořád sledovat samé jen samé vraždění a nechutnosti, jak někoho tímhle rozsekali a upekli... Fuj! Jak už je na Nově zvykem - bulvár vždy vede a stále překvapuje většími blbostmi a ohavnostmi. Mohli by taky přestat pořád kecat o tom, jak jsou naši policajti skvělí, jak každého dopadnou, protože to tak opravdu není a kdo si to myslí je naivní blbec. Viděl jsem asi jeden díl, ale když vidím ukázky na tento pořad tak se radši koukám jinam. Lidi proberte se a přestaňte sledovat takovýhle sračky. Na Nově se prostě zase předvedli, jak umějí manipulovat s českým obyvatelstvem, je až k údivu, kolik lidí na to kouká. Já bych jim dal "Skutečné příběhy na prahu života a smrti" Zkuste se přestat vychvalovat jací jste hrdinové a vraťte se zpátky do reality, jinak Vám snad budu muset nakopat tu vaší hrdinskou ... Radši jděte točit příběhy lidí, kteří jsou na tom opravdu špatně a nemají peníze. To jsou praví hrdinové, kteří musejí neustále hledat sílu k přežívání těžkých dnů. To raději natočte. To by lidi zajímalo víc než nějaký sekání lidí na kousíčky a neustálý znásilňování nebo únosy malých dětí.(4.12.2011)

 • TheTrox
  ****

  Líbí se mi jak zde většina lidí nadává na "surovost" tohoto pořadu. Nechápu, o co vám jde ? Vy asi chcete žít ve své bublince a nechcete vidět pravdu ? Ano, fotky zohavených těl není zrovna sladký čajíček, ale je to pravda ! Je to ten hnus co se v dnešním světě děje, a já tuto pravdu chci vidět a né mít slepě zavázané oči. Celkové hodnocení: 75%(8.1.2012)

 • Jumper636
  ***

  docela mě to baví a je to celkem na aspoň průměrné dokumentární úrovni s fakty. Je to černá kronika a komu to vadí neměl by se na to dívat, protože to má Nova na tom založený, jak jsme na tomhle kanálu zvyklí.. Jakoby krvavá odnoš zaniklého pořadu "Na vlastní oči" ... Konkurenční Soukromá dramata jsou o něco málo lepší.(15.2.2011)

 • vrata.zami
  **

  Romští spoluobčané si stěžovali, že o nich v televizi nedávají žádný pořad. Proto tento pořad vznikl. Ale teď k věci. Je sice pěkný, že tady máme takovýhle odvážný zachránce, ale koho se baví furt dívat, jak tam někdo někoho zabil, znásilnil, rozsekal, dal do ledničky a ledničku hodil do vody. To se radši podívám támhle na CSI, tam je aspoň nějaká zápletka, zvrat...(12.4.2011)

 • - Scénář pořadu vychází z podobného projektu americká stanice Fox s názvem Cops (od r. 1989). (Ded@M@tes)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace