Svět nebezpečných zvířat

Nejnebezpečnější zvířata světa

World's Deadliest Animals

Dokumentární

Velká Británie, 2006, 4x60 min

Nádhera. Tak krásně zpracovaný dokument, už jsem dlouho neviděla. Ty záběry....nechápu, kam všude ty kamery nastrkávají.(12.8.2012)

V takej Austrálii alebo amazonskej džungli to nie je žiadna sranda. Keď si myslíte, že už nič jedovatejšie neexistuje objaví sa sympatický had, pavúk, mravec, medúza, alebo môj obľúbený paúhor, ktorého môžete použiť ako prenosný generátor elektrického prúdu. Tvorcovia vám pekne popíšu, čo sa s vami bude diať po dávke jedu od jednotlivých miláčikov a vtedy sme všetci radi, že žijeme v malej nezaujímavej krajinke plnej krotkých chlpáčov..(27.1.2015)

lopaty na ten ksindl.(17.5.2012)

Těžko říci, zda se teď nemám bát i svého papouška.(21.9.2011)

Ještě víc by se mi tento serál líbil, kdyby v něm nebyly hrané pasáže, které jakoby vypadly z nějaké podprůměrné slátaniny ve stylu I'm Alive. Dokumentární pasáže nezabývající se konkrétními případy napadení lidí zvířaty ale rozhodně převažují a jsou natočené povedeně a zajímavě. Pokud by se jednalo o Attenboroughův dokument, patřil by přinejlepším do průměru, mimo BBC se ale jedná o povedený počin.(24.7.2012)