poster

Abducted by the Daleks

Akční / Horor / Sci-Fi

Velká Británie, 2005, 55 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Campbell
  odpad!

  Kravina která se snaží být in a dává poctu starým scífkám. bohužel ani jedno nefunguje. Ti mimozešťani dost připomínají pár robotů z Fleshe Gordona ale to je asi tak všechno. Ty postavy se kterýma se nemáme ani možnost moc seznámit jsou strašné. Nějaká rádoby herečky co se nebojí ukáza nahaté, což je sice fajn ale po čase je to pěkně na prd. 40 minut koukat na nahatou ženskou která je někde přivázaná mě moc nebere. Já..... Prostě nemůžu ani jeden kladnej bodík. No možná je to krátké ale i tak odpad, a to hodně schnilej.(11.4.2012)

 • Kusko.t2
  *

  Lacná erotická ptákovina využívajúca robotov (daleks) zo starého britského seriálu Doctor Who k tomu, aby si ako návštevníci z vesmíru prišli na planétu Zem odchytiť niekoľko pozemšťaniek k ich výskumu. "Stay where you are, you are a prisoner. We need to find out all about you earthlings. Your weaknesses, your desires, we will study your body in all, every hole will by examined. You must obey, obey, obey a darling, obey."(14.5.2009)

 • cashflower
  odpad!

  ...zatiaľ som videl asi len jedinú väčšiu zlátaninu od tohto a to Fungicide (2005), no tam to bola aspoň vyslovene amatérska "tvorba" pre rádoby: zoberme kameru a juchachá mutant huby útočia.. tuto bohužiaľ mysleli asi celkom vážne, keď si najali 4 /očividne známe svojmu remeslu/ ženy pre jeden účel a snažili sa okolo toho poskladať niečo, čomu neskôr dali názov film... hmm, predsa je to nakoniec väčšia "....." .... ---0%---(12.8.2017)

 • Vishnar
  odpad!

  EXTERMINATE! EXTERMINATE this movie! Erotická parodie na svět Doctora Who. Mohlo by to být zábavné kdyby... to bylo alespoň nějak slušně natočeno, kdyby tam hrál někdo, kdo umí trochu hrát a mluvit anglicky, kdyby to někdo uměl natočit, kdyby slečny byly alespoň hezké a kdyby to tolik nenudilo. Zábavnější bylo sledovat film o filmu, kde se "herečky" v hlavních rolích snaží naučit text a k tomu se zároveň svlékat, ale je vidět, že jim to dává hodně zabrat. Alespoň ta první část úkolu.(23.1.2017)

 • montel
  odpad!

  Čtyři kamarádky jsou uneseny mimozemšťany na vesmírnou loď, kde jsou podrobeny různým experimentům... Lehké erotické sci-fi, které můžeme najít na té největší odpadní skládce největšího hnusu. Toto nezachrání ani čtyři nahaté blondýnky a to jsem si myslel, že už takové filmy nikdo netočí. Omyl. Shlédnutí tohoto filmu je ztráta hodiny,díkybohu, že to není delší...0%(17.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace