Robogeiša

• Japonsko ロボゲイシャ (více)

Yoshie je sestrou slavné gejši Kikue, které pomáhá v její kariéře, ale i přesto je Kikue na Youshie velmi zlá. Díky svému půvabu se Yoshie seznámí s mocným mladíkem Kagenem, který v ní objeví skrytý talent pro bojová umění. Vezme obě sestry do svého podniku, kde z nich vycvičí gejši – zabijáky. Během tréninku podstoupí obě množství operací, díky kterým se z nich stanou napůl roboti. Yoshie však objeví i druhou stranu zabijáckého spolku a rozhodne se postavit proti zlu. (Tamten)

Toshiro30 odpad!

Je smutné jak poměrně dobrý nápad pohřbí ukrutně špatný scénář a nesmyslné chování téměř všech postav ve filmu. Pokud bych měl tento film brát jako recesi a parodii, prosím, ale za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál, spíš nudil k smrti. Miluji asijské filmy, tenhle byl ovšem hodně nepovedený :( A vite co ?? Nebudeme chodit kolem horké kaše...TOTÁLNÍ BRAK !!!!!!! ()

Tamten

Robogeisha mohl být pěkný film kombinující samurajské umění s geishama, kdyby se do něj tvůrci nerozhodli cpát robotickou část. Ta nejenže je zcela přehnaně nesmyslná a není vůbec vtipná (což měl být asi její hlavní záměr), ale hlavně je zcela zbytečná a film by bez ní fungoval o něco lépe. ()

Nyan

V momentě, kdy si myslíte, že vás tahle ulítlá akční jízda nemůže už ničím překvapit, vám režisér naservíruje další šílený nápad ať už v podobě někdy perverzních kybernetických vylepšení těl vražedkyň nebo jiných hi-tech vychytávek a vám nezbývá než žasnout nad nespoutaností scénáře. Jo, a ještě stihne řešit komplikovaný vztah dvou sester. ()

spawnxp

Pár úchylnejch vtípků ale jinak blbá japonská manga s živejma (naštěstí většinou ne moc dlouho) hercama. Co dodat... zaležitost pro fandy Asami, Cay Izumi a podobnejch "gore" panenek ()

Profík

Tohle je jeden z filmů, na které musíte mít náladu. Pokud ano a ten bizarní styl vám sedne, pak je to ohromná zábava, u které prostě nevíte, co přijde dál, jakou další šílenost si tvůrci vymysleli. Pokud naopak nebudete naladěni na stejnou notu, přijde vám to jako poněkud úchylná magořina. Já se bavil.75%. ()