Speciální tým expertů na paranormální jevy vyšetřuje a dokumentuje nadpřirozená zjevení... Jste připraveni na zákaz vycházení? Trojice nebojácných dobrodruhů Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin ze zábavného dokumentárního seriálu o dobrodružstvích na místech, kde údajně straší, do toho jde po hlavě. V každém dílu se trio nejdříve seznámí s historií strašidelného místa. Vyzpovídá historiky i očité svědky a vyzbrojí se příběhy o duších těch, kteří tam zemřeli. Nakonec se tam Zak, Nick a Aaron nechají zamknout od soumraku do úsvitu a stráví noc vyvoláváním duchů. (TV Prima)

DaveKurkic

Skupina čtyř paranormálních vyšetřovatelů objíždí Ameriku a hledá nadpřirozeno. Často se jim povede získat slušné důkazy jsou i díly ve kterých skoro žádné neseženou. Celý seriál působí věrohodně. Ke každému prozkoumávanému místu dostaneme i příběh celé lokace. Moje oblíbená duchařina. 95% ()

brand28 odpad!

Tohle je fakt debilita. Ani v jednom z té hromady dílů nebo celovečerních speciálů nevidíte nic. Tancující čtverečky na přístroji v každém díle úplně stejný, prý bubáci. Sem tam prolétne moucha nebo můra nasvícená, že vypadá jak světluška a hned je to bubák. Praskání z repráku co připomíná slovo je duch. No ty vole?! Fakt tohle mysleli vážně? A ještě si na hlavního hrdinu hraje kolosalně slizký debil hrající si na totálního frajera. Tohle je hodně blbě udělaný fake. Aneb jak zbohatnout na lidské blbosti. ()

Časové pásmo bylo změněno