Butterfly

• Západní Německo Butterflies (více)
Pornografický / Drama
Západní Německo / Švédsko, 1975, 112 min (Director's Cut: 90 min)

Hezká blondýnka Denise (Marie Forså) žije na rodinné farmě a jednotvárný vesnický život ji nudí. I když zde má milence Freddyho (Eric Edwards), touží po životě ve velkoměstě. Jednou ráno si sbalí malý kufřík a vyrazí vstříc velkému světu. Při cestě autostopem pozná nejprve zvrhlého obchodníka s erotickým prádlem, kterému uteče na poslední chvíli v lese, ale pak ji zaujme pohledný Frank (Harry Reems) v luxusním autě. Frank ji sveze do města, kde vlastní noční podnik. Nakoupí jí šaty a slibuje novou kariéru. Denise se stane Frankovou milenkou. Brzy však zjistí, že je jen jednou z mnoha Frankových žen. Musí se rozhodnout mezi bezstarostným životem ve městě a mezi životem na farmě. (curil)

rivah

Klasické softporno či erotický film s oduševnělou a soulože prožívající blondýnkou Marií Forsa.(max.50%) ()

curil

Jeden ze známějších filmů režiséra Josepha   W. Sarno známého svými erotickými náměty. V   originální verzi, kterou jsem sledoval, nejde o   žádné hard porno, jak je někdy film   prezentován. Klasický erotický film,   maximálně soft, natočené běžným způsobem.   Jedinou vyjímkou je, že Sarno při scénách   milování nepoužívá žádnou hudbu a tak více   vyniknou zvuky souložící dvojice, trojice, atd.   Pro zajímavost jsem se podíval na americkou   verzi, kde jsou zakomponovány skutečně porno   scény, ale jenom trochu pozornému divákovi je   jasné, že jsou scény dotočeny s dubly, a   uměle (a pro mě nevhodně) dodány do filmu.   Kazí ale atmosféru poměrně zdařilého   erotického příběhu. ()