Reklama

Reklama

Jump London

(TV film)
Dokumentární
Velká Británie, 2003, 60 min

Obsahy(1)

Všechno začalo jako dětské hry před školou a dnes je Free Running celosvětově proslaveným sportem, na čemž mají také velkou zásluhu reklamy na Toyotu, Nike a ještě pár dalších. Zakladatel této disciplíny, která zahrnuje běhání a skákání po budovách a jiných objektech se vydal do Londýna, aby spolu se svými kamarády proběhl a přeskákal mnoho známých městských památek. (c.tucker)

(více)

Recenze (5)

Lischai 

všechny recenze uživatele

První polovina byla super: mluvilo se o motivaci těch lidí, o kořenech parkuru. A pak - když jsem čekal že se půjde víc do hloubky a k jádru věci - se chvíli poskákalo po budovách (z čehož vlastně nebylo moc vidět), a pak konec. Škoda, že nezůstali u dokumentárního zkoumání fenoménu a nevybodli se na snahu zachytit skákání po střechách se statickou kamerou na dvou místech. Jak psal Salamandr: průměrné freerun video na YouTube toho z běhu ukáže víc. ()

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Pěkné popovídání o free runningu a prohlídka londýnských památek z trošku jiného úhlu. Určitě je to zajímavá podívaná. ()

salamandrr 

všechny recenze uživatele

O ničem, jediná zajímavost je Sebastianovo povídání o začátcích jak se jako děti honili po zídkách u škol. Právě členité prostředí nahrálo jejich dnešní touze po všem skákat. Ovšem zbytek filmu je ukrutná nuda, stačí si pustit jiné freeruningové video na netu a rozhodně tam bude víc nač koukat, než tady. Chápu, že Brity to ohromilo, mě kdyžby někdo přeběhnul nad hlavou po nábřeží u Vltavy tak bych taky čučel, ale dokumentárně je to silně podprůměrné. http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/jump-london ()

Karel69 

všechny recenze uživatele

V prvních 20 minuutách sem to viděl na čtyři hvězdičky, bohužel, v druhé polovině bylo víc záběrů města a budov než freerunnerů, proto nakonec dávám jen tři. ()

Reklama

Reklama