Magdalena

USA, 2016

Diskuze

Hellboy

Hellboy (hodnocení, recenze)

Magdalena je postava komiksového nakladatelství Top Cow. Magdalena je shodou okolností potomkem Ježíše Krista a Máří Magdaleny. A také je superhrdinkou:) Magdalena má super-římskokatolickou-schopnost vidět lidem do srdce a ukázat hříšníkům jejich chyby s doporučením, aby se káli za své hříchy. Kromě toho vlastní Kopí osudu, což je skvělá zbraň proti různým bytostem zla, proti kterým bojuje. Firstshowing přineslo v srpnu 2009 zprávy, že na filmové adaptaci se již pracuje, údajně už je potvrzený režisér, scenáristka i obsazení. Scénář měl původně psát Kevin Taft, ale nyní je to podle všeho Holly Brixová (Butterfly Effect 3), režírovat má Japonec Ryûhei Kitamura (Midnight Meat Train) a produkovat Gale Anne Hurdová. Magdalenu Patience si zřejmě vystřihne Jenna Dewan (Step Up) a jejího strážného anděla Kristofa ztvární Luke Goss. Co mě lehce děsí je fakt, že scenáristka popisuje své dílo jako mix Wanted a Šifry mistra Leonarda. Vzápětí ale dodává, že má jít především o přímočarý akční film. Tak uvidíme. Mohlo by to bejt nehorázný guilty pleasure:) Nějnovější zpráva: http://www.firstshowing.net/2009/08/28/writer-update-on-magdalena-adaptation-with-jenna-dewan/