Oniroku Dan: Bikyoshi jigokuzeme

Japonsko, 1985, 68 min

Režie:

Masahito Segawa

Ran Masaki

Krásna učiteľka Noriko ide učiť na vysokú školu, ktorá je umiestnená na odľahlom horskom mieste. Ešte pred príchodom na školu je napadnutá troma útočníkmi, ale ubráni sa. To je však iba začiatok, lebo ani na škole nemá pokoj. Pomaly zisťuje, že túto školu si veru správne nevybrala. Onedlho je znásilnená, týraná i ponížená; toto všetko majú na svedomí ľudia blízki škole. Zvíťazí jej hrdosť a odhodlanosť utiecť nad krutými sexuálnymi praktikami jej väzniteľov alebo podľahne a podvolí sa zvrátenej rozkoši? (Astaroth12)

RetroMan

Výborný film s krásnou Japonkou Ran Masaki (což je někdy těžké zajistit, i když je Japonců hodně) v hlavní roli. Zahrála si i vedlejší roli ve filmu KVĚTINA A HAD. Kromě toho se mi i líbila její odvaha a statečnost, kterou pochytila ve výcviku kendo. Napínavý příběh s několika důležitými zvraty. ()

Pitryx

Špatně zahráno, ani ty pády se nesnažili udělat pořádně. Vlastně jde o pokus o erotický thriller, nebo něco podobného. Prostě blbina. Přece jen něco málo dávám, za některé zajímavé okamžiky. 201208116714/6735 ()