Poté co mu unesli upíři ženu, vzdal se John Croix naděje. Odešel do opuštěné oblasti pouště, aby mohl v klidu a sám zemřít. Jenže minulosti se nedá tak jednoduše zbavit a John má ještě tu smůlu, že je vlkodlak. Záblesk naděje se objeví ve chvíli, když se dovídá, že jeho žena může být stále naživu. Sebere v sobě veškerou sílu a vydá se na cestu, která ho bude pravděpodobně stát život. (topr harley)

ricci.s odpad!

Režisér, herci, kameraman, celý štáb... proste všetci, čo na tomto zázraku nejako spolupracovali, sa buď váľali od smiechu, alebo chytali za hlavu, keď uvideli, čo to vlastne vytvorili (ja byť na ich mieste, tak sa to ani neodvážim vypustiť do sveta). Videl som už množstvo hororov o vlkolakoch, a áno, aj množstvo nepodarkov, ale takáto tupá prkotina... a tie masky a efekty... to sa nedá popísať. Odporúčam si to len zo srandy pozrieť, po pár poldecákoch sa na tom aj dá zabaviť. Sila. ()

Campbell

Tak tohle byla celkem sranda sledovat. Efekty, herci a všechno okolo strašné. Animace vlkodlaka byla retardovaná přijde mi jako kdyby se smál a mával a navíc to dělal vždycky na nic jiného se nezmohl. Rikert mě vždycky svýma filmama dostáva těho jeho srajdama vdyžcky se skvěle pobavím. Tohle sice není tak zábavné jako salena incident, ale i tak to byla sranda. Připadám si strašně blbě dávat tomuhle 2* ale je to prostě dokonalá blbost. ()