Pat a Mat - Série 2 (1989) (série)

Sekačka (S02E03)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Pat si pred domom kosí trávnik motorovou sekačkou, ale sekačka z ničoho nič vypovedá poslušnosť. Z okna svojho domu to zaregistruje Mat a okamžite prichádza kamarátovi na pomoc. Prioritou sa tak stáva úspešné dokosenie trávnika. (pravo)

RadimFišer

Další z pecky Pat a Mat, je to jediná, kterou si pořádně pamatuji. Využít pračku na prádlo jako sekačku a nůžky jako nože, to se jen tak nevidí. Obdivuji nápaditost tvůrců. Vždycky jsem mamce říkal jak jsou hloupí, ale dnes vím, že strašně roztomile. ()

Elgin

Kosenie obcas pride ako aktivita ktora sa da zvladnut lavou zadnou, no nasi hrdinovia nas presvedcia, ze to tak jednoduche nebude.Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu a dalsich, ktori napreduju. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

BlackMount

Pat a Mat udržují okolí svých příbytků v naprostém pořádku, a proto je pro ně rozbitá sekačka nepředstavitelná katastrofa. Nejprve vytáhnou do boje proti bujné vegetaci s obyčejnou kosou, pak s nůžkami a nakonec jejich šikovné ručičky vyprodukují jeden z nejgeniálnějších výtvorů celého seriálu. Díl na který se nedá zapomenout ()

hlína