Slayer: War at the Warfield

Dokumentární / Hudební

USA, 2003, 91 min

Skvělý koncert thrash metalové legendy s průřezem nejsilnějších skladeb. Vynikající je zejména kytarista Kerry King, který provádí na koncertě neskutečnou masáž bubínků. Slayer je asi jedinou kapelou, která si léta drží svůj standart a je věrna thrash metalu. Vysoce kvalitní záležitost!(6.5.2012)

Tento záznam koncertu nemá chybu. 21 skvělých songů. V sestavě Tom Araya - baskytara (zpěv), Jeff Hanneman - kytara, Kerry King - kytara, Paul Bostaph - bicí . Radši mám sice Lombarda, ale co už.(28.12.2009)

Slayer jako jedna z nejlepších metalových kapel všech dob kralovali tvrdšímu metalu minimálně mezi lety 1986 a 1991, dokdy každá jejich deska byla naprostá perla bez slabšího místa. Nejpozději od roku 1998 naopak nastoupila rutina, kdy vydávají desky sice na určité stabilní slušné úrovni, ale roky průkopnictví a geniality každého songu jsou dávno pryč. Z počátku nového milénia a tedy už z doby "slabších Slayer" pochází záznam War At The Warfield, kdy je kapela sice už mírně za zenitem, ale vzhledem k neuvěřitelně dobrým koncertům to ani nepoznáte. Dobrá práce, ale kdyby býval v roce 1991 vyšel zamýšlený videozáznam Slayer ve vrcholné chvilce, asi by to se mnou praštilo o zeď mnohem víc!(4.6.2016)

Skvělá kapela a skvělý thrash metal a ač ho tolik nepreferuji tak si ho vždy rád poslechnu a to samé platí i o tomto koncertu! Jinak jak 5z5 nejde této legendě udělit!(17.4.2011)

• - Album produkoval Tony Bongiovi, který je také znamý spoluprácí se skupinami Aerosmith a Jon Bon Jovi. (Chatterer)

• - Poslední vystoupení Paula Bostapha se skupinou Slayer. Krátce po natočení DVD ukončil kariéru kvůli chronickým potížím s loktem. (Chatterer)

• - I když toto video bylo natočeno 7. prosince 2001, vydání se dočkalo až 13. března 2003. (Chatterer)