Jehovova pomsta

(amatérský film)
všechny plakáty

Nový připravovaný film z produkce ZNK velice volně navazuje na události z předchozího snímku Život Není Krásný. V hlavní roli se objevuje ortodoxní jehovistický mladík, který stojí na pokraji osobní krize a prožívá příběh plný poznání, boha, zakázaného ovoce a nezkrocené sexuality. Ve filmu nebudou chybět jak oblíbené postavy z předchozího filmu, tak i svérázný černý humor, který však bude tentokrát více spjat s gradujícím dějem. (oficiální text distributora)

Koenigsegg

No co k tomu říct? Prvních cca 20 minut sem to považoval za další trapnou propagandu a'lá Pepík Goebels na téma "jehovsti sou bomba" ale pak mě to začalo možná i trochu bavit. Když mu tam ten krásnej blonďáček s trojkama kozama cpal svůj flambovaný banán do jeho zmalovaný huby, tak sem si říkal :"Kde je ten tvůj bůh teď ty lamo" :-D A ve finále ho potrestá i ten jeho "otec" Tak to už sem fakt močil košíky s jabkama. Dobrý. Takhle podobně naložit se všema náboženskejma fanatikama a bude klid... ()

TopseeCryt

"Pojďte, ten byl ale vlezly, to byl zmrd děti" "Ty mi vlastně chceš říct, že jsi smilnil?! Ty čuráku!", Windows JehoVista, Bůh a ten konec.. No já se u toho párkrát připochcal smíchy. ZNK, Marty, jen tak dál! ()

vecnaAmbra odpad!

Netvrdím, že by to bolo zlé zahrané a ani, že ja by som dokázala natočiť čo i len jediný film, ale pre tento humor nemám zmysel. Volám to fekálna zábava, lebo na hladnom decku a jeho debilnom otcovi, chudákovi pošťatom postihnutom či zvrátenej buzne žiaden vtip nevidím a skôr mám pocit hnusu. Možno pre nejakého puberťaka je to haluz, ale ja keďže som vyrastala v rodine Jehovových a sama odtiaľ odišla a nesympatizujem s nimi, musím napriek tomu povedať že to zobrazenie zhromaždenia svedkov s dlhovlasým jediným nadradeným bratom je absolútny nezmysel a vôbec to tak nie je, tak si mohol režisér vybrať aspoň nejakú inú sektu, je ich dosť, či aj vymyslieť vlastnú. Predsa nemám rada, keď hocijakému vyznaniu druhých sa prisudzujú nepravdivé veci. ()