poster

Očima levharta

 • Česko

  Zaostřeno na levharta

 • USA

  Eye of the Leopard

Dokumentární / Drama

USA, 2006, 90 min

Scénář:

Dereck Joubert

Kamera:

Dereck Joubert

Hrají:

Jeremy Irons
(další profese)
 • Movie Gourmet
  *****

  Puštěno v HD se jedná o neuvěřitelný zážitek tohoto jedinečného dokumentu, který byl životním projektem manželů Jouberových. Takhle dopodrobna zmapovat život takto tajemného zvířete, jako je levhart, se ještě doposud nikomu nepodařilo. Verdikt: 5* a 90 %.(23.12.2014)

 • tahit
  *****

  Film zdařile vykreslil život levhartů a přináší i zajímavý pohled na divokou Afriku.(30.1.2010)

 • Fhilipo
  *****

  Tento dokument je ako ozajstná dráma, v ktorej sú hlavnými hrdinami divoké zvieratá plus nádherný komentár jeremyho Ironsa.. We admired them, we fear them. They are our wild side.The hunters spirit of our dreams.(12.8.2012)

 • Vodan
  *****

  Nádherně natočený dokument o životě levhartice, která od své matky už od ranného dětství učí přežít. Postupně získává potřebné zkušenosti, aby se jednou sama mohla stát matkou a zároveň obávaným predátorem. Opravdu zjistíte jak se na svět dívá levhart a že osvojování si lovení kořisti na malé, bezbranné antilopě je pro ná s lidi kruté, ale pro levharta je to nevyhnutelný trénink a příprava na život v drsné divočině. A to s tou malou opičkou je nádherný příklad, že příroda je naprosto nevyzpytatelná a že i zvířata mají city a neřídí se pouze pudem.(30.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace