Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dobrodružný
  • Akční

Recenze (1 123)

Edith Piafová (1974)

Každopádně jsem si to pořádně užil. S dvojkou deci červeného, s nostalgií v srdci z oněch časů staré dobré Francie. Před léty mne její gramodeska dojala a mám ten film rád.

Ohnivé léto (1939)

Každopádně pro mě příjemné překvapení.  Bylo to zvláštně dojemné. Když jsem to dokoukal, došlo mi, jak krásná byla Zorka Janů. Vžila do role s takovou přirozeností, že jí zamilovanost nebylo možné neuvěřit...

plakát

Himalaya, la terre des femmes (2008) (TV film)

Skoro se zdá, že tito lidé jsou šťastni. Žel obavám se, že to nebude mít dlouhého trvání, protože tento zvláštní způsob života pod tíhou civilizace jednou úplně zmizí.

1883 (2021) (seriál)

Vypilovaný příběh, jeden z těch seriálu, který člověka, když nic dopředu neočekává, překvapí a omámí. Skoro jsem si přál, aby tohle vůbec neskončilo.

plakát

Stíny horkého léta (1977)

Vláčil opravdu uměl, mistrovsky obdařil hlavní postavu rytířskými vlastnostmi, kde potlačil manýry filmových schémat a tím vytvořil neotřelý obraz postavy drobného hospodáře, který se postaví proti banderovcům.

plakát

Modrá planeta - Historie oceánů (2001) (seriál)

Nádherné obrazy nesmírně tajemných hlubin lahodíce každému oku vyvstávají jako nebeský dar a přinášejí v úžasné kráse pohledy nevšední přírody, kde se stále něco děje a mění.

plakát

Doktorka Dee: Veterinářka z Aljašky (2015) (pořad)

Líbilo se mi to. Lze se vyjádřit několika málo slovy: neobyčejná veterinářka, ať už znalostí své praxe, tak ke všemu, co zde léčí.

Vlci na hranicích (2020)

Po zhlédnutí sedím a dívám z okna, bez naděje v hlavě, jen s pocity, po tom, co bylo uvedeno, pochopil jsem, že už je jasné, a jakkoli žádoucí, aby  na Broumovská nebyl ani jeden vlk.

plakát

Putování za velkými kočkami (2010) (TV film)

Vše je tu opravdový a účinný, některé záběry netrvají dlouho, ale jsou tak nějak zasahující. Pokaždé mě potěší, když se najdou lidé, kteří pomáhají velkým kočkám. Líbilo se mi to, ale bylo z toho trochu smutno...

Ovládací panel
183. nej uživatel Česko