Five Hot Stories for Her

Scénář:

Erika Lust

Julia Taylor

sulimo

Já jako žena nechápu, co mě jako mělo dostat na poslední "story", ale budiž.....jinak ten (nejen) pizza roznašeč byl ale kusanec :-)) ()

Katullka

První a poslední příběh vyhrává. Zajímavý pohled na pornografický materiál, jen je škoda že k tomu nepřibalují ty ženy... ()

gojackill

Není to jen tělesné, ale je to vášnivé, do dvojice ideální porno, nutno dodat, že dojde i na lesbickou scénu (která nebude nejspíše vadit ani většině žen) a na závěr jedna gay scéna, která se bude líbit jen malé části žen a nikomu z heterosexuálních mužů. Nejvíce se mi líbila "klasika" jeden muž a jedna žena, takové běžné prcání ze života. ()

mira007

Pokus o porno s dějem s estetičtějším provedením. Myslím, že se to i povedlo, ale nějak jsem nepochopil tu gájovskou scénu.... teda snad jako že všichni spolu žili štastně až do smrti, nebo co ()

Mani

Z klasického porna se mi zvedá kufr, tohle je milé, realistické, intimní, láskyplné. Chlapcům je vidět do tváře, není důraz na genitáliích ale emocích a náladě, emoporno :) Dívky nejsou dolarové kurvy, ani na kokeši, oproti škále klasického porna je tvorba Eriky Lust fakt zdravá, nedevastuje to můj vztah k sexualitě, ani ženám. Když už porno, tak XCONFESSIONS, ať si o feminismu myslíte cokoli, tohle je prostě dobrý, 5* ()

kajja

Nevidím rozdíl mezi for her a for him.Je to klasický porno až na to, že chlap by se určitě nevydržel dívat na ty dva chlapy tam..Jinak ale podívaná hezká a pizzařův závěr nejlepší:)) ()

sulda007

Natočené dobře, ale asi nejsem žena, když mi porno pro ženy přijde moc zdlouhavé :D! Ale ta bondage část byla dobrá! ()