poster

Na dně šuplíku

Drama / Komedie

Česko, 2007, 67 min

Režie:

Ondřej Svoboda
 • Fingon
  ****

  Jako celek lepší než Gorila, i když si nepamatuji žádné tak humorné momenty jako v předchozím počinu. Jde totiž o seriózní a na amatérské scéně nevídané (alespoň já nic podobného neviděl) drama se sebereflexivními prvky (zatčení policií) a přímo odkazující na další dozvuky Pár pařmenů. Tohle si určitě pustím znovu.(25.10.2010)

 • Karolek
  *

  Natočit si amatérskej film pro radost? Proč ne?! Ať se kluci a holky vydovádí. Na "mystifikační dokumenty" Petra Zelenky nebo pozdější geniální Polski film to ani zdaleka nemá, ale to asi nikdo od amatérských nadšenců nečekal. Těžko se mi tyhle filmy hodnotí, asi bych k jejich hodnocení měl být shovívavější, ale nebudu moc snižovat laťku a zůstanu v módu srovnání s ostatními filmy a dám asi zasloužený nízký hodnocení. Přece jenom i s nízkým rozpočtem jdou točit minimálně obsahově kvalitní filmy, to by si autoři museli dát víc práce se scénářem. Tenhle film má význam asi jen pro skalní fanoušky Bandy Trotlů.(19.6.2015)

 • Gimli
  ****

  Tak tohle je parádička! Nápadité, napínavé, zajímavé a skvěle natočené! Některé scény dechberoucí: třeba ta první scéna ze Záhady zámku Bucastillo nebo scéna v divadle. Od Gorily výrazný posun!(18.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace