Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (515)

plakát

Díra (2019) 

Zajímavě pojatý očistec, do nějž někteří lezou i dobrovolně. Po nějakém čase v Díře stráveném se asi skutečně stávají starosti všedních dní jen bezvýznamným smítkem. Díra je zábavná, svižná i napínavá.

plakát

Světlo a stíny - Série 1 (2021) (série) 

Rozjezd je pomalý a celkem trvalo, než jsem se začal orientovat v tom, co se děje. K tomu se podařilo do mnoha rolí obsadit alespoň na první dojem mimořádně nesympatické herce. A nadto všechno ještě to působí, alespoň zpočátku, velice povrchním dojmem. Neznám předlohu, tak netuším, jestli problém tkví už v ní nebo to zmastili scénáristi. Ale podařilo se mi překonat první tři epizody a pak už jsem sledoval dění celkem se zájmem a dokonce jsem začal mít rád i některé nesympatické postavy/herce (např. Kaz Brekker) a na konci jsem byl zvědavý, jak to bude pokračovat ve druhé sérii, která je vskutku lepší.

plakát

Eli (2019) 

Musím říct, že jsem byl po dlouhé době u duchařského hororu překvapen vývojem událostí. Takže Eliho rozhodně doporučuji, protože jde o v rámci žánru nápaditý a řemeslně dobře natočený film.

plakát

U tebe nebo u mě? (2023) 

Nuda, nuda, šeď, šeď. Kdo se chystá na podobnou romanťárnu poprvé či podruhé, může si klidně hvězdičku přidat. Toho, kdo už pár podobných filmů viděl, zde nečeká vůbec nic zajímavého.

plakát

Calibre (2018) 

Silný tísnivý film o tom, jak strašně nešťastná souhra náhod zničí životy všem aktérům. Představa, že bych někdy musel dělat rozhodnutí, která museli činit nejen hlavní hrdinové, je naprosto děsivá.

plakát

Turbo (2013) 

Pokud jste nikdy podobný animák neviděli, asi budete nadšenější. Ale jinak jde o přemletí už tolikrát viděného, že je to prostě nuda.

plakát

Známí neznámí (2021) 

Italský originál neznám. V této české verzi jsem viděl skvěle zahrané a vygradované drama, kterému bych drobnosti, které jsou mu tu v komentářích vytýkány, bez problémů odpustil. Jsou totiž většinou naprosto nepodstatné.

plakát

Na nože: Glass Onion (2022) 

Podstatně slabší odvar prvního dílu, který paradoxně ztratí dech, když dojde k vraždě. Zklamání.

plakát

Nikdo nevyvázne živý (2021) 

Verbal to vystihl dobře. Většinu času se tam nic zvláštního neděje a pak se něco stane. Je to taková přehlídka samoúčelnosti. To u hororů asi nemusí vždy vadit, pokud onen "samoúčel" stojí zato. Tady to však neplatí.

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

Solidní pokračování, které jde bez větších výkyvů přímočaře k cíli. Hodnocení může být lepší či horší v závislosti na tom, jak Vám (ne)budou vadit logické lapsy např. v chování postav.

Ovládací panel
66. nej uživatel Česko
359 bodů