Symetrie lásky

• Španělsko Symmetry of Love, The
všechny plakáty

Mladá novinářka Alex náhodně vstoupí do života přitažlivého právníka Kylea, který netuší, že jeho bývalá manželka Elizabeth se po dlouhé době vrátila z Paříže. A navíc, po smrti svého staršího druhého manžela i velmi bohatá. Elizabeth rozbíhá svou kariéru psycholožky a má nového pacienta, Richarda. Richard platí za své sezení s Elizabeth penězi, které si vydělal prodejem čokolády během reklamních akcí v supermarketu. Mezitím však čeká na vydání svých knih. A jedna z jeho knih vypráví příběh o jeho bývalé přítelkyni Alex. Symetrie lásky je svěží a vtipná mozaika příběhů o mezilidských vztazích, touze, závisti, zvědavosti, ale především o lásce, kterou všichni neustále hledáme. (Film Europe)

Aljak

Zdalo sa to len mne, alebo to bol ten prípad, kedy bol potenciál príbehu dokonalo premrhaný a nenaplnený? Celý ten koncept prelínajúcich sa osudov, ktoré spájali rôzne Lásky bol veľmi príjemný. Ale akosi to všetko pôsobilo takým fádnym dojmom bez poriadnej gradácie deju, akú by si tento film rozhodne zaslúžil. Ako celok to nebolo vôbec zlé, ale ten zahodený potenciál ma trochu dosť znechutil - až na hranicu dvoch hviezdičiek. Btw. v tomto prípade by tomu viac určite prospel žáner drámy, ktorý by tomu dodal lepšiu dynamiku a emocionalitu. Takto mi reakcie postáv v niektorých scénach prišli úplne neprirodzene kľudné a bezemočné. ()

Vesecký

Nevím, proč je toto uváděno jako španělský film, když je to jasná anglosaská cyndanina hodná klasických hollywoodských rodinných pitomůstek hodných seriálů Jak jsem potkal vaši matku nebo Přátelé. Míchanice vztahů, hezké holky, trošku jsem se přiučil angličtinu, ale jinak mi tenhle film nic nedal. ()