Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

PinokKio

Ano, můžete mě odsuzovat, ale já se tímhle pořadem dokonale bavím. Ven krásně vyplouvá naše (respektive jejich) demence, absurdita, naivita a spontánnost .. přesto, všechno jsou to lidi z masa a kostí, vesměs v tomhle pořadu zdárně vybraných farmářských pošuků vs. zoufale vyhlížejících (anti)partnerek, neboť v reálu by si spolu sotva vrzli. Prostě partička magorů přirovnávajících drahé polovičky nejen k řádně vyladěnému motoru traktoru, se kterým by se nejraději pářili. Dokonalá zábava, při které je radost se opíjet (tudíž vžívat se do role obdobných buranů jako v této reality show) a říkat si, že jsou to větší zoufalci než my : ) ()

corona

Podobne ako Kapor na torte, tažko hodnotiteľné. Slovákov už nezaujímajú namyslené a nezaujímavé slovenské celebrity ale národ očarili pospolití muži a ženy, hľadajúci svoju trochu šťastia. No neviem, zabávať sa na prostáčikovi, ktorý ani nemôže za to aký je, alebo na buranovi, ktorý ešte "nepoznal svoje vyvolené zvnútra", ak to niekoho dokáže zabaviť, tak nech sa baví. A vedia tie ženy vôbec ako si z nich robia v komentároch srandu? ()

migl odpad!

Z totálnej nudy som zhliadol jeden diel(inak sa tomuto tipu "zábavy" z princípu vyhýbam),a musím povedať že ODPAD! je slabé priprovnanie,ŽUMPA! by tejto debilityšou viac "sedela". Doteraz som si naivne myslel,že "účinkujúci" za príslušný honorár debilitu viacmenej len predstierajú(aby bola sranda),ale opak je pravdou...IQ padajúceho lístia ()

radeko

Je to môj jubilejný 1000-ci hodnotený kúsok. A možno aj kvôli tomu mu veľkodušne doprajem plný počet. Na niijakom inom seriáli, filme alebo dokumente som sa vo vysielaní slovenských aj českých TV za posledné roky veru viacej schuti nezasmial. Je na pováženie, či je to mojím vkusom alebo nulabodíkovým trápnym humorom, ktorý mi servírujú médiá v Čechách, na Moravě a na Slovensku tiež. Pri vetách typu: ´´Staré fuchtle, panenské blany hrubé majú jak zváračova fertucha!´´ moje srdiečko predsa nemôže nezaplesať. :) ()

meave

Jedna hviezdička za komentáre, ktoré posúvajú súťaž, či čo to vlastne je, tam, kam patrí. Medzi zábavu pre masy, bez snahy o intelekt či umelecké výšiny. Túžba zasmiať sa na cudzom nešťastí, zlyhaní či hlúposti je predsa stará ako ľudstvo samo. Tak sa nesmejme potichu a priznajme si tú slabosť. Napokon...učinkujúci nám bavia dobrovoľne - a čo ešte taká Kleopatra z Turca...užíva si to aj s rodinou. ()

• Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)

Časové pásmo bylo změněno