poster

Jake a Blake (TV seriál)

 • Španělsko

  Jake & Blake

Komedie

Španělsko / Argentina, 2009, 26x25 min

 • Daewiik
  odpad!

  Tak tohle by fakt nešlo.(29.8.2011)

 • Popluh
  *

  Další zbytečnost vysílaná na Disney Channel mě vede k dalším nepříliš optimistickým vyhlídkám na to, co z dětí odkojených na podobných dílech vyroste.(20.8.2010)

 • A.Beech
  odpad!

  Španielsky sitkom. Až na to, že vôbec nie vtipný. Totálna zbytočnosť až sa čudujem, že niečo také vôbec môžu na Diesney Channel vysielať. Čím ďalej tým viac to ide bohužial s DC dole vodou (česť výnimkám)...(2.9.2010)

 • CoreyTaylor4
  odpad!

  A když si vzpomenu na to,že to byl jeden z mých oblíbených seriálů......Oh God Why(19.3.2013)

 • dainio
  *

  Velice podprůměrný a vlastně i neskonale trapný španělsko - argentinský výplod pro teenagerské konzumenty. Je evidentní, že i v zemích, které se spíše zaobírají fotbalem a gastronomií, se najdou i tací, kteří se chtějí naladit na vlnu otřesných amerických blbin typu "Hannah Montana" nebo "Jonas". Nevím no. Stojí jim to za to ? Dvě trapné dvojčata, kteří se náhodou připletou do cesty a pak si vymění své role. A až je to přestane bavit, tak se zase vrátí do zpětné podoby. "Jake a Blake" vycházejí z produkce Disney Channel, takže herecké výkony jsou jako vždy chabé a toporné. Děj je nicotný a dialogy jsou na tenké hranici mezi totálním odpadem a hnědým odlevem potřeby, jistých jedinců ze zadní části těla. No nic no. Takové seriály vznikaly, vznikají a vznikat bohužel budou. Viva la "nekvalita". Ta jedna hvězdička je sporadický záblesk "něčeho", co mě alespoň trošku zaujme ... bohužel, zbytek je totální výsměch a všední komercializace laciného tovaru pro náctileté "blbečky".(9.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace