Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Destination Truth

Ian Shorr

Marc Carter

Raney Shockne
  • da_silva

Naprosto retardovaná manipulativní sračka, která si od začátku do konce pouze vymýšlí pověry a příšery a vůbec nějaké rádoby nadpřirozené jevy.. Mrdka, kde skupina herců předstírá napětí a zděšení a dělá rozhovory s místními komparzisty (pardon, svědky a lovci duchů) a na konci vám řeknou, že nezjistili vůbec nic o ničem, ale něco cítili, tudíž ta hodina, kterou jste na to čuměli, nebyla úplně k hovnu. Mrdat!(12.8.2012)

• Miyamoto

Když jsem se o tomhle seriálu dozvěděl, zajásal jsem. Záhady mě vždy zajímaly a tak mi to přišlo jako parádní námět. Moje nadšení zchladlo hned po několika prvních dílech. Všechny díly totiž vypadaly následovně: někdo poslal Joshovi dopis -> Josh letí někam do háje dozvědět se o tom víc ->Josh se baví s místními, kteří působí dojmem, že vůbec neví o co jde nebo že z toho mají srandu -> celý tým jde v noci pátrat -> dramatické okamžiky (vyletí netopýr, zahoupe se větev) -> nic nenajdou, ale vždycky něco vidí/slyší/cítí a tak tam něco určitě bylo :D Celá show je pak provázena komentáři typu: "Něco těžkého tu chodí, to jde asi iguanodon po naší nastražené slepici" :D Takže celkově? Nebrat ;-) P.s.: Nejlepší okamžik je v prvním díle, kdy hledají dinosaura podobného iguanodonovi (přes 3 tuny) a Josh při pátrání prohlásí, že vidí něco takového na stromě :D(6.9.2012)

• ProfesorJJ

Pokud se nečemu říká abnormalní zmar nebo zoufalství , budižkničemu. Tak takovou definici si zaslouží tenhle pořad a jeho scénaristi. Banda připos*aných američanů jezdí do džungle a buh ví kde ještě hledat mystické bytosti. Jak jinak nejen , že nenajdou nic .. ale , když jsou už v nákem tom lese a náké to "monstrum" zahlédnou tak kamera nepochopitelně nezamíří tam kde by mělo být "monstrum". Ale zamíří na vystrašené obličeje učinkujících , kteří toho o mystičnu ví asi tak jako Zdeněk Troška o dobrém filmu. Jediné plus na tomhle pořadu je , že se podíváte do různých koutů světa. Ale to je od odpadu nezachraní. " je tam něco ? viděl jsi to ? " :D :D(4.1.2017)

• halogenka

Banda nesympatických křupanských idiotů (tu holku tam mají jako otloukánka nebo jako konkubínu?) se vydává hledat urban a village legends. Vždycky najdou úplné hovnajs, což se snaží omluvit špatnou technikou nebo povětrnostními vlivy. Největší vzrůšo je, když se parta ztratí, pohne se větev anebo jim nad hlavou proletí netopýr. Vskutku pekelná hovadina.(6.9.2012)

Jediné co tomuto dokumentárnímu seriálu mohu vytknout jsou scény, ve kterých se ukáže co bude za půl minuty jen aby jsme to jako diváci nevypínali. To mi někdy i dost kazilo zážitek. Ale jinak je to fajn dokument který si někdy pustím na zahnání nudy. Pokud tam zrovna někdo nedělá hysterku tak je to moc fajn. Z některých dílů mi běhal mráz po zádech a to jsem taky od tohoto seriálu čekal.(25.1.2014)

• - V roce 2012 byl natočen film Destination Truth: Return to the Haunted Forest / Belize Goblin (2012), ve kterém se tým vrátil do rumunských lesů, ve kterých údajně straší. (reich)