Evado

všechny plakáty
Česko, 2011, 77 min

Režie:

Dan Pánek

Snímek pojednává o Petru Gajerovi (Daniel Pánek), který přežívá mimozemský útok ve svém improvizovaném úkrytu. Pronásledují ho četné vzpomínky na poslední dny, kdy byl svět ještě takový, jaký ho známe. Čeká ho životní rozhodnutí a vydá se do "válečné zóny" hledat přeživší a sám sebe. Film natočila nezávislá amatérská filmová skupina Big Heads Films. (oficiální text distributora)

Infantryman

Na studentský počin to nebylo až tak zlé,ale určitě by se z toho dalo dostat víc.Námětem mi to připomnělo Kulhánkovu knihu Cesta krve.Dost mě překvapily i poměrně slušné FX scény a triky.Jen tak dál chlapci a děvčata.Fandím... ()

dogzila

1* za prekvapujúco dobré efekty (ak uvážime že ide o samotvorbu) a za snahu, síce sympatickú ale na úrovni amatérskeho videa z Malorky sorry. Hlavná hridinka nech radšej pred kameru nelezie, texty recitovala ako Anča v amfíku:) Nápad tuctový a zápletku s tými polovojenskými jednotkami som proste nepochopil. Väčšinu filmu sa dá pretrpieť v zrýchlenom móde. ()

dr.who

film nemozem hodnotit standardnymi hodnotami, preto mu davam 4* nakolko prace na takomto diele s moznostami autorov je neskutocne a to co z toho vyliezlo je podla mna super vec.. tesim sa na dalsie filmy od tvorcov (isto budu kvalitativne lepsie a lepsie, dokonca si myslim, ze sa tu rodi dost silna filmarska vetva a mam pocit, ze to chlapci dotiahnu dost daleko ak neprestanu), palec hore a len tak dalej :) ()

Atrejka1

Začátek nudný, vyprávění a herecké výkony podprůměrné. Ovšem skvělé exteriéry paneláků po Ruských "bratrech" v Milovicích, zajímavá kamera a akčnější prostředek i konec to napravily. Mluvila jsem s herci, když to natáčeli a dokonce mi zhruba řekli děj, takže jsem se fakt těšila, jak to bude vypadat. Mají můj obdiv, celkově se s tím poprali dobře, na detaily nehledě. ()