Bruce Springsteen and the E Street Band: London Calling - Live in Hyde Park (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2010, 172 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (3)

Jak mě Springsteenova studiová alba nechávají poměrně chladným, tak jeho koncerty jsou neuvěřitelné zážitky a tento není výiimkou. Tříhodinová nálož čiré ničím neředěné energie, která by snad dokázala utáhnout i spotřebu středně velkého města. Ten chlap je prostě k neutahání, sype jednu pecku za druhou, běhá, hecuje kapelu i publikum, bez odpočinku, bez oddechu.Profík, přitom neskutečně lidský, a pak, asi ještě u žádné hvězdy jeho velikosti jsem nevidět tak těsný a srdečný kontakt s publikem. Úžasný zážitek.(9.3.2020)

Zatím jsem viděl první DVD ze dvou a není důvod udělit něco jiného než plné hodnocení. Bruce jede jako zamlada, jedna pecka za druhou, bez hluchého místa. Kapela šlape, obecenstvo v londýnském Hyde parku se dostává do varu, tak to má být!!! Pozorovat Maxe Weinberga za bicíma mě baví čím dál víc, Steven Van Zandt taky nemá chybu, Nils Lofgren ať radši moc nezpívá a upřímně řečeno, že by tam nějak citelně chyběla Patti Scialfa, bych ani neřek, ale nic proti ní nemám, Bože chraň:). Snad jen na Clarence Clemonse tady nebyl moc pěkný pohled, na první pohled bylo zřejmé, že sotva chodí, a z několika záběrů mi připadalo, že je duchem nějak mimo, jako by ho to už netěšilo. EDIT 19.10.2017: Jestliže po prvním disku jsem dal plné hodnocení, po shlédnutí druhého bych rád několik hvězdiček přidal, to, co se děje na druhém disku, je něco neskutečnýho!!! Totální masakr, obecenstvo v transu, Bruce tak isto, celý E-Street Band si to taky užívá naplno. Neskutečný!!! Ten přechod z denního světla přes západ slunce až do (skoro) tmy je nádhernej. Paráda!!! Nevím, jestli to nepasuju na zatím to nejlepší, co jsem z Bossových koncertů viděl.(16.10.2017)

Prostě skvělé. Co dodat?(5.2.2018)