Parlor

• USA Anarchy Parlor

Partia amerických študentov prichádza za nezáväznou zábavou do Litvy, malej krajiny vo východnej časti Európy. Všetko prebieha podľa plánu, až kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dali potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že odborníkov talent a manuálne zručnosti nespočívajú len v maľbe na kožu zákazníkov. (*CARNIFEX*)

v0jt1s3k

Tenhle film trpí tím, že od začátku staví na klišé, absolutně žádná snaha o něco víc. A dost okamžiků je fakt hloupých a i snaha najednou na diváka pomrknout, že něco je jinak v průběhu děje je...... prostě škoda času. Měl bych se už odnaučit dokoukávat spuštěné filmy ()

injoy

Tohle by se chytalo tak v roce 2005 a i tak to bylo hodně blbý. Hostel není žádná velká filmařina, ale je určitě lepší. ()

draxxi

Teda to jsem si zas nechal neco poradit. Pribeh - ten se asi ani neocekava, napeti nula, des nula... Par jemne nechutnych zaberu... Exteriery zajimavy jen pro amiky, protoze tady tak vypada kazdy druhy mesto... Par peknejch, nepotetovanejch holek a jedna odporna, zkerovana spina, ktera mela zrejme pusobit sexy. No ja bych na to nesahnul. Zaporak nudnej filosof... Uplne me prekvapilo, ze jsem to dokoukal... Bylo mi tak jedno jak to dopadne... A taky ze prisel opravdu strhujici, prekvapivej konec... SPOILER: Ten Jessiho portret by deti na zakladce namalovali lip... :) 29/6/2020 25% ()

Googooplexer

Litva je prdel sveta, to vie každý aj posledný poliak či lotyš, No a stalo sa, že sa tam objavil jeden kdebolo tam bolo filmársky tím. Jedna zvedus za snahu zobraziť "čaro" Vilniusu. Ďalšia by sa dala pridať za obrie kozy, ale tie smiešne "potréty", to je zas za mínus jedna, takže jedna je asi naozaj maximum. ()

pyzma84

Podobných filmov tu už bolo hodne a toto nie je zrovna v prvej top10. Časom som sa začala nudiť a koniec mi bol jasný už od polovice filmu, lebo celý dej skĺzol do takej gýčovitosti, že sa mi skoro zvlnil displej. Dvoječka za pár pekných záberov a streľbu. ()

DyingAngel

Partia študentov prichádza do Litvy, aby sa zabavila. Na party spoznajú Saru Fabel, známu tattoo umelkyňu, ktorá mladíkov zvedie a naláka ich do vychýreného tetovacieho salónu. Mladíci si zmyslia, že by nebolo od veci doniesť si z výletu nejakú tú "pamiatku na večnosť", i keď tento ich zámer akiste vytvoril ich testosterón, prebudený k životu pri pohľade na krásku Saru. Majiteľ salónu, skvelý herec Robert LaSardo (ktorému už dávno mali dať hlavnú rolu v nejakom hororovom krváku a tu sa to konečne podarilo), pôsobí navonok celkom dôveryhodne, ale v duši skrýva svoje zvrátené a šialené, mierne netradičné tattoo praktiky. Po stenách má fotky svojich vyprodukovaných tetovaní, pričom študenti netušia, že to nie sú len také obyčajné fotky či obrázky, ale za tými rámami je niečo viac... Miera brutálnosti je vo filme vysoká, čo je pozitívum. Hlavní herci sú neokukaní a svoju prácu odviedli skvele. Podstata celého príbehu je dostatočne invenčná na to, aby sa tento film divákovi zapísal pod kožu. Na filmový trh prišiel nesmierne originálny film, ktorý sa po celý čas pohráva so zmyslami diváka a udržiava ho v správnom napätí. ()