B*A*T*M*A*N

(amatérský film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2011, 1 min

Známý frk o opilci a takzvaném Batmanovi. (oficiální text distributora)

Marty_cihi odpad!

Jedna z nejtrapnějších věcí, kterou jsem kdy vyděl. To už tady zachvíli budem hodnotit fotky z letní dovolený.... ()

Shinnie odpad!

Netušila som že na csfd sa už môžu pridávať akékoľvek domáce, amatérske videá nebodaj ešte aj nejaké nahrané z nejakej PC-hry alebo čo to bolo. Malá rada: film má mať dej aj keď trápny ale dej! Veď prečo sem potom nepridáte profil ku každému youtube videu? Každé ostatné by si tu zaslúžilo byť viac ako toto. ()

FILMOVKA odpad!

V rámci nějakého cvičení do školy bych to bral, ale dělat z toho hned velblouda a cpát to na csfd je nesmysl sám o sobě. ()

0linA odpad!

OMFG, OMFG a do třetice OMFG! Vůbec nechápu proč to tu je, proč to vzniklo a proč je někdo tak blbej, že to považuje za film. Du blejt velebnosti. ()

kobrahokej odpad!

Tohle si měli autoři nechat pro sebe. Časem tu už nebudeme hodnotit filmy, ale jen nějaké amatérské pokusy a videa z dovolené. ()

Miskindoma odpad!

Říkal jsem si, že se nebudu vyjadřovat k peachovinám,ale toto je ,,maxibroskev,,. A když už jsou takovéto sqosty na csfd,měla by pro ně být vytvořena speciální sekce...Mírný záškub na rtu mi přivodilo spojení příjmení (předpokládám, že umělecké) autorské dvojice veselý cejpek. ()

Chaoticum odpad!

Výtvor, který mě donutil si konečně po mnoha letech založit účet na CSFD, jen abych to mohl okomentovat. Jak se píše v jiných komentářích, tohle tu snad ani nemá co dělat. Rohodně nejsem proti amatérské tvorbě (sám taky dělám amatérská videa), ale tohle je teda fakt mazec. S takovou by se sem mohla dát každá kravina z YouTube. Asi bych měl ocenit odvahu autorů něco takového publikovat. Jinak moc nechápu proč video začíná 10 vteřinovou sekvencí černé obrazovky. Škoda slov. Pro ty, kteří náhodou ono video nemohou najít, přidávám odkaz na Vimeo: http://www.vimeo.com/22066246. ()

pleva odpad!

Prosím ČSFD o odstranění "tohoto" z kategorie film. Tuhle animaci vytvoří i sedmileté dítě... Pak bysme museli hodnotit každou reklamu a vedle týhle blitky by byla i reklama s prvním stykem s bankou za 5 hvězd, stejně, jako Voltaren a další krásy. ()

Jinpachi odpad!

Ano, jsem podivín a ano, komentuji každou blbost. Zarážející je, že se namáhám komentovat i toto, což ani nevím co je a nepobírám ani fakt, že jsem se na to podíval. Nedbal jsem ani zdejšího hodnocení, sice je někdy rozporuplné a někdy se s ním neshoduji, ale tak nízké hodnocení je vážně varovným signálem asi jako modrá moč po noci, z níž si nic nepamatujete. Abych se k tomu dostal, je vidět, že se někdo o něco snažil, ale příště by měl tvůrce, ať už je jím jakýkoliv imbecil, stihnout natočit snímek dříve, než navštíví lobotomii. ()

DeathclawCZ odpad!

No jo Honzík Veselý opět nezklamal. Asi si řekl jsem totální neumětel a plodím jen samé exkrementy. Tak nechám něco natočit i svého retardovaného kamaráda Peťu C. No a ten na magnetické tabulce splodí příběh nechá ho ozvučit protékajícím hovnem ve stupačkách panelového domu a nadabovat igráčkem s petardou v prdeli. A šup s tím na CSFD. Opravdu pánové bál bych se to pustit i v té největší retard léčebně v zemi s tím, že by mě po shlédnutí všichni pacienti dostali těžký epilepťák a následnou smrt. P.s. Komu tady provádíte řitní alpinismus? že se to tu vždycky dokáže dostat? ()