Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Totální kravina...jen by mě zajímalo kdo tam může vůbec volat.

Psí odpoledne (1975)

Jeden s nejlepších herců všech dob. 90% filmu se odehrává v bance, a rozpočet taky asi nebude bůhví jak závratný. Ale je tam Al Pacino, který z toho udělá naprostou pecku.

Uprchlík (1993)

Nevím co tomuto filmu vytknout. Celou dobu divák netuší kdo je vrah ženy Richarda Kimblea, až přijde zajímavé rozuzlení...Naprosto parádně zvládnu to i po herecké stránce. Je to pecka!

Už jsme tam? (2005)

Naprostá kravina, ale neurazí. Fakt je to maximální oddychovka.

Atlas mraků (2012)

Pro mně jednoznačně povedená záležitost. Musím říct, že je to hodně těžký film a pár věcí mi docvaklo až ze závěrečných titulek. Musím se na ten film podívat ještě jednou :-). Za mně 90%

Skála (1996)

Neznám snad nikoho, komu by se tenhle film nelíbil. Koukat bych na to mohl nonstop :-)

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Trochu ve stylu "Corky Romano - Noční můra mafie", ale ještě lépe herecky obsazené... 70%

Skyfall (2012)

Úplně odlišný film od ostatních bondovek, Neobsahoval tolik vizuálních efektů, jako předešlé filmy. Nicméně na mě tento film působil jako zajímavý akčňák a ne bodovka, možná i proto jsem tomu uvěřil víc. Krásnej starej aston - tak to má být...:-)

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

V tomto pořadu absolutně nechápu přítomnost Rudy z Ostravy..občas nějaký slušnější fórek a zajímavý nápad se 100,- za vtip. To je ale dost málo a chce obrovskou odvahu pustit něco takového v prime time (od 20:00) ve středu. Tento pořad nevydrží dlouho..