Jaromír Jágr

Obsahuje výpovědi celé rodiny Jaromíra Jágra, slavných osobností českého hokeje i NHL, jako je Paul Coffey, Bryan Trottier, Ron Francis, Mario Lemieux, John LeClair, Petr Nedvěd, Dominik Hašek, Slavomír Lener a další. Na DVD samozřejmě uvidíte spoustu krásných gólů, které vstřelil Jaromír Jágr v době svého působení v klubu Pittsburgh Penguins v letech 1990-1997. V roce 1991 a 1992 s „Tučňáky“ vyhrál Stanley Cup a ve svých 19 letech se stal nejmladším hráčem v historii NHL, který vstřelil branku ve finálovém utkání Stanley Cup. V sezóně 1994/1995 vyhrál Jaromír Art Ross Trophy, udělované nejlepšímu hráči kanadského bodování. Od sezóny 1997/1998 do sezóny 2001/2002 se Jágrovi podařilo získat 4 Art RossTrophy v řadě za sebou. V roce 1999 obdržel Hart Memorial Trophy, již udělují novináři a funkcionáři NHL nejužitečnějšímu hráči soutěže, a Lester B. Pearson Award, která je udělována nejužitečnějšímu hráči volbou samotných hráčů NHL. (oficiální text distributora)

Guran

Jaromír Jágr je můj neoblíbenejší hokejista. To co v životě dokázal se nevidí u každého. 68 nikdy nebude zapomenuta. Moc pěkný dokument a samotný Jágr, který v životě dokázal spoustu! ()

albiebennett

Dívat se na tenhle dokument v roce 2019 je zajímavým vhledem do fenoménu Jágr, ale také do toho, jak se hokej proměnil a je úžasné jak na to tenhle člověk dokázal reagovat až do svého působení na Floridě. (Kapitolu Calgary nepočítám). Když vidím tenhle retro dokument, říkám si byli by hokejoví bozi jako Gretzsky, Bure, Lafontaine, Shanahan, LeClair a mnoho další skutečně tak velkými? Doba je neúprosná i ve sportu. ()

estar23

Jágr před pár lety se svými dlouhými vlasy a kalhoty do pasu. Velmi mě mrzí, že jsem se nenarodil o pár let dřív, abych mohla jeho úspěchy sledovat od začátku. Jsem ráda, že tenhle dokument vznikl i pro ty kteří ještě běhali v plínkách zatím co, Jarda vyhrával zápasy. Skvělý dokument. Na komentář kingika musím reagovat, nechápu, jak může někdo takhle reagovat na hráče jako Jágr, neříkám, že ho mají všichni uctívat, ale cožpak toho Jágr pro náš národ neudělal dost ? Cožpak se někdy choval na veřejnosti jako, že on je víc a my jsme nic? Ne, nikdy se tak nechoval. Je užasný hledět na někoho takového a vidět, že sláva mu nikdy nevlezla do hlavy a nestal se z něj nějaký namyšlený pitomec, že si vždy šel za svým snem. Vždy budu Jaromíra Jágra obdivovat. ()

dominick123

Co napsat? Další dokument o našem hokejovém fenoménu, sice staršího data, ale náš Jaromír nestárne, vlastně je pořád lepší. Takže asi tak u tohohle dokumentu, pokud jste Jardovi fandové, strávíte pěkných 70. minut. ()