O lhářích a mýtech

(neoficiální název) (studentský film)
  • Francie Mytho Logique
všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný
Francie, 2011, 6 min

Snímek popisuje osudy mladého satyra, který se kvůli své družce potřebuje naučit nebrat věci čistě racionálně, a tedy i lhát. A kdo by mu v tom mohl pomoci lépe než kentauři, nymfy, Dionýsos nebo Zeus. (DaUr)

easaque

2* Na stránkách Videacesky.cz jsem našel i tento animovaný kraťas, který možná není špatný, ale jeho chybou je, že je šíleně uhnaný, takže pointa se ve změti akcí ztrácí. Asi to natočil hyperaktivní student ;-))) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Carol Pifková

Prečo tam neboli morské panny? Fňuk.... Ja tak neznášam francúzštinu.... ale inak celkom v pohode kraťas ale zrejme naň rýchlo zabudnem. ()

Tom_Lachtan

Mám rád minotaury, kentaury, vlastně i satiry a bohy opilosti (jenom se nesmím ožrat vínem, pak se sám prohlašuju za Dionýsa) , o lepých poloodhalených děvách všech humanoidních druhů nemluvě, ale zde je vše přítomné poněkud nudné, navzdory tomu, že se hudba snaží o tempo, ale samotný nápad nestačí, navíc 3D animace je sice zdařilá a věci vypadají pěkně (ehm, už jsem zmiňoval ty lepé děvy všech humanoidních druhů?), ale tak nějak tuctově. ()

• Snímek vytvořili studenti umělecké školy ESMA ve Francii. (DaUr)