Bon Jovi - In Rio de Janeiro: Live 1990

Hudební / Dokumentární
Velká Británie, 2008, 95 min

Jon Bon Jovi

MM_Ramone

Americká hard rocková hudobná skupina Bon Jovi odohrala dvadsiateho januára roku 1990 koncert v rámci festivalu Hollywood Rock na futbalovom štadióne Maracana v brazílskom meste Rio de Janeiro. Z tejto akcie bol v roku 2008 vyprodukovaný oficiálny DVD titul "Bon Jovi in Rio de Janeiro: Live 1990", ktorý obsahuje pätnásť songov: 1. Lay Your Hands On Me, 2. I´d Die For You, 3. Wild in the Streets, 4. You Give Love a Bad Name, 5. Fever Born To Be My Baby, 6. Keyboards Intro, 7. Let It Rock, 8. I´ll Be There For You, 9. Blood On Blood, 10. Livin´On A Prayer, 11. Tokyo Road, 12. Runaway, 13. Never Say Goodbye, 14. Wanted Dead Or Alive, 15. Bad Medicine. Spevák Jon Bon Jovi mal vtedy dvadsať osem rokov a bol plný energie, napriek tomu radím tento live záznam za mierne rozpačitý, tak trocha afektovaný. Kapela Bon Jovi odohrala aj lepšie koncerty. *** ()

GASTON73

V roce 2008 vydané DVD se záznamem koncertu populární americké hard-rockové skupiny v brazilském Rio De Janeiru na slavném stadionu Maracana. Seznam skladeb: 01.Lay Your Hands On Me 02.I´d Die For You 03.Wild In The Streets 04.You Give Love A Bad Name 05.Born To Be My Baby 06.Keyboards Intro 07.Let It Rock 08.I´ll Be There For You 09.Blood On Blood 10.Livin´ On A Prayer 11.Tokyo Road 12.Runaway 13.Never Say Goodbye 14.Wanted Dead Or Alive 15.Bad Medicine ()