Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Hudební

Recenze (422)

plakát

Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert) 

Klobouk dolů před tím klukem Ztraceným. Sic nepatřím k posluchačům českého popu, ale Marek Ztracený si dokázal splnit takový malý/velký český sen. V mládí byl jak sám říká ztracený, aby se postupem času našel a dostal na edenský stadion sto tisíc lidí. Jo když tě život kope do zadku, něco končí. Tak třeba za 100 let. P.S. Velký plus za Rodena.

plakát

Záhadné zmizení (1993) 

Premiéra ČR: 15.7.1993 Lucernafilm. Tržby v ČR - Kč 1 019 102. Tržby celkem - $ 14 543 394, Náklady - $ 20 000 000, Návštěvnost v ČR 42 696.

plakát

Pohotovost Miami - Medicine Man (2010) (epizoda) 

Šaman (Medicine Man) - Tuck se vrací do práce. Chris je zmatený tím, že se mu ozval bratr, ale ze sebezáchovných důvodů si od něj snaží držet odstup. Na traumotologii se dostanou oběti nehody školního autobusu. Chris má problémy s určením diagnózy u učitelky, která kromě nateklých rukou náhle ztrácí schopnost mluvit. Eva a Serena mají v péči mladíka, Eva přizve k případu hvězdnou neurochiruržku, která by jí mohla pomoci v kariéře. Brzy vychází najevo, že pacient měl neurologické potíže už před nehodou. Proctor se ujímá případu postřeleného loveckého průvodce, který odmítá operaci, pokud doktoři nevyjdou vstříc jeho výstředním požadavkům vycházejícím z jeho víry.

plakát

Pohotovost Miami - Down to the Bone (2010) (epizoda) 

Až na kost (Down to the Bone) - Když dojde k sesuvu budovy, na traumotologii přivezou dělníky, kteří tam pracovali. Předák, kterého má na starosti Proctor, se více než o sebe strachuje o své lidi, se kterými ho pojí blízký vztah. Eva a Serena mají na starosti svářečku potřebující zásah ortopeda. To pramálo těší Serenu, protože má být na sále s dr. Kayem, se kterým si nepadli do oka. Pacientka má navíc vážné problémy s dýcháním a obě lékařky se snaží přijít na důvod. Chris, který je nervózní kvůli svému hodnocení, se na vlastní pěst vydává do nestabilních trosek, aby se pokusil pomoci uvízlému dělníkovi.

plakát

Pohotovost Miami - Time of Death (2010) (epizoda) 

Doba smrti (Time of Death) - Když najede motorový člun do mola, zůstane po něm několik zraněných. Mezi nimi jsou i dvojčata, kteří na pláži působí jako pobřežní hlídka. Po převozu do nemocnice má Chris na starosti bratra, Serena sestru. Bratr blouzní z horečky a má další potíže, kvůli kterým je pro Chrise těžké stanovit diagnózu. Taky Proctor řeší lékařskou záhadu, nemůže totiž přijít na příčinu potíží své pacientky s poněkud neuspořádaným osobním životem. V čekárně se totiž sejdou její brzy už bývalý manžel a současný přítel.

plakát

Pohotovost Miami - Diver Down (2010) (epizoda) 

Odvaha (Diver Down) - Chris a Eva uvidí Proctora s mladou atraktivní blondýkou a okamžitě začnou spekulovat o šéfově osobním životě. Taky Eva rozvíří vody prohlášením o svém tetování. Serena si už několik týdnů esemeskuje s potenciálním přítelem, se kterým nenašla odvahu se osobně setkat. Při prozkoumávání potopeného vraku dojde k nehodě a doktoři mají na starosti hned několik případů, mezi nimi i snoubence. Eva má na starosti snoubence, Serena musí do přetlakové komory se snoubenkou a dalším potápěčem. Serenina klaustrofobie je jen jeden z problémů, se kterými se potýká. Chris se snaží odhalit, proč mu jeho pacientka lže.

plakát

Pohotovost Miami - Like a Hurricane (2010) (epizoda) 

Jako hurikán (Like a Hurricane) - K Miami se blíží uragán a všeobecná nervozita vyvrcholí tragickou bouračkou se ztrátami na životech. V nemocnici skončí celá rodina s různými poraněními: matka s břichem propíchnutým stěračem, otec s podezřením na zlomenou páteř, syn s rozdrceným hrudníkem. Nejméně zraněná je holčička, která odmítá komunikovat a které se ujme Eva. Proctor a Serena mají plné ruce práce s tím, aby pomohli matce. Vychází najevo, že Serena neumí sdělovat špatné zprávy. Chris dostane na starost viníka nehody, nejspíš pod vlivem alkoholu, a neskrývá svůj odmítavý postoj vůči němu. Evu vyvádí z míry otec, kdysi na Kubě u uznávaný chirurg, který zavítá na traumatologii.

plakát

Pohotovost Miami - An Arm and a Leg (2010) (epizoda) 

Aligátor (An Arm and a Leg) - Při golfu napadne jednoho z hráčů krokodýl a ukousne mu chodidlo. Záchrana nohy je složitá a bude od Proctora a Sereny vyžadovat odhodlání, rychlé reakce a neobvyklý přístup. Během toho ale Proctor ještě stihne flirtovat s dr. Sableovou. Chrisově pacientce, nadějné sedmnáctileté golfistce, hrozí amputace ruky a ona se nemůže shodnout s otcem na postupu léčby. Konflikt narůstá i v čekárně – mezi kamarády a manželkou pokousaného. Jeden z golfistů nadbíhá Evě, která se těší, že upustí páru večer na koncertě.

plakát

Pohotovost Miami - Man on the Road (2010) (epizoda) 

Muž na cestě (Man on the Road) - Všichni mají strach o Tucka, který potřebuje operaci srdce. Proctor, o němž Eva zjistila, že má narozeniny, se pokouší přesvědčit kolegyni kardiochiruržku, aby ho vzala k Tuckově operaci na sál. Zároveň se stará o vybouraného motorkáře, který vykazuje alarmující změny mentálního stavu a má na prsou vytetováno, že nechce resuscitovat. Eva a Chris se starají o oběť leteckého neštěstí a ta se zoufale pokouší něco říci. Serena má službu u leteckých záchranářů a pokouší se na místě pádu letadla najít další přeživší. Navíc se pořád trápí svou rolí v pobodání Tucka.

plakát

Pohotovost Miami - Calle Cubana (2010) (epizoda) 

Nůž v břiše (Calle Cubana) - Chris po nezdařeném románku najde pobodaného muže, který při ošetřování flirtuje se Serenou. Právě probíhá pouliční oslava kubánského svátku a další oběť na sebe nenechá dlouho čekat. Mladé ženě dokonce zůstal v ráně ulomený nůž. Zdravotní bratr Tuck je oporou její sestře. Z auta, které přijelo před nemocnici, je vyhozena zmlácená dívka. Evě připomene její dospívání, protože vyrůstala ve stejné nebezpečné čtvrti.