Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

Recenze uživatele Gig k tomuto seriálu (1)

Máša a medvěd (2009)

Poprvé jsem viděl jeden z dílů u mého kamaráda, který má malé prcky. Ještě než to pustil jsem si říkal, tohle mě přece nemůže chytnout v mém dospělém věku. Krtečk je nádherný, český, ale přece jen tam hraje nostalgie z dětství. Tady žádná nostalgie přece nemůže hrát, protože to není moje dětství. Ano je tu Máša a medvěd, tj. základ pohádky z dětství. No nic, viděl jsem pár dílů, potom jsem si pustil to celé. No a ono to funguje. Je to snad druhý animovaný ruský seriál, co mě chytil, tedy po Vlku a zajíci :). Vynikající je díl s mobilním telefonem, ala jak je to, když dítěti svěříte mobil. Skvělý je díl, kdy Máša s méďou píšou scénáře k filmum ala Zoro, Titanic , King Kong či Avatar. A co u mě boduje je díl s tenisem a narážkou na Šarapovou a tenis a její vzdychání :). No zatím to nemá hluché místa. Uvidíme. Zatím si přeju, ať to tento seriál pokračuje. ()