Máša a medvěd

• Rusko Maša i Medveď (více)

Série(5) / Epizody(117)

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem. Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. (HBO Europe)

Recenze uživatele Adam1408 k tomuto seriálu (1)

Máša a medvěd (2009)

Veľmi príjemný seriál. Pointa je väčšinou veľmi dobrá a poučná a zabaviť sa pri tom určite dokáže do istej miery aj dospelý. Mojej malej ratolesti sa tento seriál neskutočne páči a ja s ňou súhlasím. Je to až neskutočné čo tá malá Máša dokáže vymyslieť... Oceňujem aj to, že krajinou pôvodu je Rusko... kto by to čakal. Jedine mi vadí málo častí, snáď pribudnú aj ďalšie než malá úplne vyrastie. ()