Zítra bude líp

• Česko

Tomorrow Will Be Better

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2012, 75 min

Mě to moc bavilo. vidět dokument můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=9ohF6WxbTgY(12.1.2017)

Cesta malého českého pepíka z Ostravy až za světovou slávou... Důkaz , že člověk nemusí mít velkýho pinďu hlavně že má obrovský koule. A že když se chce tak to vlastně jde. Pokud vás fmx mx bmx a podobný "X" věci neberou tak se na tohle stejně rozhodně podívejte, protože to je jízda po které budete lovit mouchy mezi zubama a vyprávět kamarádům v hospodě v pátek u pivka. A o ten fmx tam vlastně ani moc nejde , spíš o vůli , nadšení a odvahu. 95% za žánr a vůbec všechno. Dobrej film nemusí stát miliardy.(28.8.2013)

Nevím proč, ale většina dokumentů se dá zařadit pro člověka, který nemá s daným odvětvím mnoho společného za nudné. Tohle je však naprosto něco jiného, ač jsem na ,,krosce,, nikdy nejel a ani jezdce nijak nesledoval, tušil jsem, že motokros je něco, na co bych se šel klidně podívat a nemýlil jsem se! To, co mi bylo nabídnuto v 73 minutách bylo něco neuvěřitelného. Strhující tempo a Liborův humor Vás naprosto vtáhnou do děje a vy prožíváte s Podmolem všechny jeho závody, každý skok čekáte, zda se povede... Pády, zranění nic zde nechybí. Celé to doplňuje výborná hudba. S klidným svědomím mohu prohlásit, že jsem nikdy neviděl lepší dokument! I po druhé návštěvě kina se zdá film bez chybičky! Klaním se a děkuji!(30.6.2012)

Nejsem motorkář, ale na freestyle motokros se vždycky rád podívám. Špičkový dokument.(11.5.2013)

Nečekejte vyčerpávající pohled na historii a vznik freestyle motokrosu, ani hlubokou sondu do duše mladého talentovaného závodníka z Čech. Uvolněná jízda, kde za srdce a bránici berou hlavně malé roztomilé momenty z osobního života, ale nic podobného nepotřebuje. Nenápadný dokumentární feel good film.(18.4.2012)