2 Coelhos

Brazílie, 2012, 108 min

Afonso Poyart

Afonso Poyart

Lucas Gonzaga

Když se Žiga nadměrně načichá něčeho s S6001 na etiketě, napadne ho plán tak fikaný a brutálně jednoduchý, že pokud tlak přepočtený na hladinu moře nepřesáhne 1016 hPa, vlhkost vzduchu 65 procent, zároveň bude Mars v konjunkci s Jupiterem, tukan v poledne 38 krát zatuká, ve třetím hodu padne na dvou kostkách třináctka a měsíc nad Sao Paulem vyjde ten den přesně o 45 minut později, vytře všem zrak a s Eržikou a taškou plnou peněz bude odcházet po Copacabaně vstříc zapadajícímu slunci. Brazilský pokus o Gáye Ryčího, kapku pohrdající teorií pravděpodobnosti a odsuzující diváka do role totálního kokota, nicméně jako kulisa ke klopení lahváčů a hlasitému říhání stále dostatečně zábavný.(18.6.2012)

Táto podoba s Guy Ritchie bola tiež po- pi- tchi a keby v hlavnej úlohe nehral taký caralho, tak by som dal o jednu hviezdičku viac, i ked' si aj tak myslím, že tento film patrí do červeného pásma !(18.10.2012)

Tohle je snímek, který si pustíte, když máte rádi Tarantina, když máte rádi trochu drsnější tvorbu, která má drive a která jede kupředu jako neřízená střela, navíc je to velmi krvavé, velmi drsné a jsou zde scény, na které se nezapomíná. Tady je to hned ta první, dopravní nehoda, která je navíc ještě několikrát zopakována.(3.6.2016)

Celkom v pohodičke film. Samá figúrka, príbeh inšpirovaný filmom Zbaľ prachy a vypadni. Zo začiatku to bolo mierne chaotické, ale keď sa zorientujete je to v pohode a dá sa na to dobre pozerať. Chýbalo mi tam troška viac humoru a srandy, ale inak nadpriemerný film.(1.8.2015)