Maleficarum

Jac Avila

Scénář:

Jac Avila

Dellamorte

Ok , vypatlaná bitch / vybičovaná exek-cut dráma , ktorá sa nechytá na " čarodejnícke kladivivo " ale celkovo Mi snímok pripadal,ako našrúbovaná radosť pre S/M chtivých fandov. Nudne dlhá a opotrebovená téma ,ktorú ma za sebou akákoľvek destinácia. Shock Ma minul. ()

mira007

Můj první bolivijský film - historický film o inkvizitorském vyšetřování dvou dívek působí jako amatérský studentský film a s dlouhými záběry na mučená nahá těla jako bombónek pro fandy SM, ale mne to evokovalo filmy českého rodáka Lloyda Simandla. Filmová kuriozita. Dávám po jedné hvězdě pro každou z těch nahatých holek. ()

Shanen29

No,tak tenhle bezpáteřní eroticko pomatený paskvil možná v Bolívii boduje nebo bodoval,ale u nás dobrou kritiku nesklidí,jelikož Kaplického nikdo nemá a Kladivo je jen jedno. ()

Dickator

Jsem pro, aby se tento film přesunul do kategorie filmů erotických. Chvíli jsem nevěděl, jestli se dívám na Béčkové porno, nebo na skutečně "umělecký" film. Jedna hvězda za připomenutí církevních odporností minulých dob, nic víc. ()