Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

tatka odpad!

Tento potrat mi nestál ani za riadok. Ale dnes som sa dozvedela túto fantastickú správu. Citujem doslovne: ,,Aj napriek tomu, že Pláž 33 bola viackrát najsledovanejším nespravodajským programom tohto leta, rozhodli sme sa pre programovú zmenu a nasadzujeme nový dramatický, rodinný seriál s názvom Horúca krv so skvelým hereckým obsadením. Na finále šou Pláž 33 sa diváci môžu tešiť už budúcu sobotu,“ potvrdila Novému Času hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská. Sťahovať najsledovanejší program z vysielania, to je možné len v TV Murfíza. Jen houšť a větší kapky, ako vravia bratia Česi. Ešte niekoľko takýchto Pláží a Fariem a Murfíza možno ohlási bankrot. :)))))))))) ()

MM_Ramone odpad!

Chápem, že v súčastnej dobe sa veškeré záujmy komerčných televízií sústreďujú na produkciu vlastných reality show. Už sme tu mali všeličo a zdá sa, že osprostelí, konzumní diváci sa tohoto formátu ešte dostatočne nenabažili. Lenže v tomto prípade nedokážem tolerovať fakt, že celý tento projekt vznikol len ako rýchla záplata chabej programovej štruktúry televízie Markíza. Pôsobí to až príliš okato lacno. Je to spichnuté horúcou ihlou. Neatraktívne prostredie baru pri Dunaji, celkovo nelogická štruktúra a nesympatickí účastníci. V žiadnom prípade to nezachráni ani sebavedomý hlupák Adam, momentálne známa pseudohviezda z farmárskej show. Nestojí to ani za prd. Na „Pláži 33“ je len samý odpad! ()

AdamesWWE odpad!

[0/10] Markíza týmito sračkami u mňa klesá na ešte nižšiu úroveň. Čo je vlastne Pláž 33 ? Ved´ na toto sa nedá ani pozerať, to nemá nič, ani atmosféru, ani pointu, otrasných účastníkov ale aspoň obstojnú moderátorku. Proste úplne nepotrebný a zbytočný odpad ktorým si Markíza len pohoršuje. Horšie ako Hotel Paradise. ()

tommy187

Dobre, je to neskutočná hlúposť ! Nezmyselná reality-show a zúfalosť našich komerčných televízií. No práve v týchto programoch ľudia majú možnosť vidieť akú inteligenciu majú niektorí ľudia. Musím uznať, že zvlášť táto šou bola pre Markízu mimoriadne stratová - čo viem skončila predčasne ... A celá tú namáhavú prácu (ako to je napísané) za nich robili iní ľudia. Bol som tam a jediný dôvod prečo dávam * je, že som si pochutnal na drinku :) {a bol fakt vynikajúci}. ()

haffen odpad!

Takéto programy tohoto druhu a kvality sú veľkou výzvou pre normálne zmýšľajúcich ľudí. V zmysle, že čím sú horšie, tým je náročnejšie vymyslieť správne eufemizmy aby si človek udržal aspoň štipku dôstojnosti a neklesol vyjadrovaním do dlaždického suterénu. Netuším čo týmto chceli tvorcovia povedať a prečo by som mal mať či i len mikro dôvod to pozerať. Je to hrozné, je to hnusné, ťažko stráviteľné a nudné až idú z toho mdloby. Účinkujúci opäť posúvajú pomyslenú latku otrasnosti o niečo nižšie. Aby sa to človeku páčilo, tak buď musí mať extrémne nízke nároky na televízny produkt, alebo je skrátka hlúpy bez štipky vkusu. No a teraz si tie eufemizmy zameňte za nadávky kde sa vymenovávajú pohlavné orgány a rôzne úžitkové zvieratá a budete v obraze čo si o tom skutočne myslím. Myslím, že tomuto sa iné hodnotenie ako 0% a odpad! ani nedá dať. ()

• Kvůli nízké sledovanosti byla soutěž předčasně ukončena. (funhouse)