S autem v divočině

• USA One Car Too Far
Reality-TV
USA, 2012, 60 min

Jednotlivé díly:

Sopka Odborník na přežití Gary Humphrey a mechanik Bill Wu se pokusí sjet vozem s pohonem na všechna kola z vrcholu sopky zpět do civilizace. Půjde však projet nebezpečnou rozsedlinou?

Deštný prales Odborník na přežití Gary a mechanik Bill čelí prudkému dešti, blátu a záplavám, když se prosekávají deštným pralesem, aby nalezli jedinou šanci na návrat do civilizace, své auto.

Hory Gary a Bill čelí jihoamerickému horskému pohoří, když se pokusí dojet autem do civilizace a snaží se při tom překonat příkré stěny hor, obrovské balvany a možné sesuvy kamení.

Poušť Na Garyho a Billa čeká doposud nejnáročnější úkol při úniku z pouště Atacama se spalujícími denními teplotami a nočními podmínkami téměř na bodu mrazu.

Pod kapotou Bývalý vojenský expert na přežití Gary Humphrey a mechanik Bill Wu vás v této epizodě prostřednictvím exkluzivních rozhovorů a neodvysílaných záběrů zavedou do zákulisí natáčení. (oficiální text distributora)

whack odpad!

To mi pripomína tých blbcov, čo sa sťažovali, že na Skalnaté pleso nemôžu ísť autom a na Kriváň že musia chodiť po kameňoch a nie bo betónke. ()