George Stobbart

Vcelku štýlovo spracovaný hororový nízkorozpočťák na „sorority“ motív, ktorý si najväčší boom užil v 80. – 90. rokoch. V tomto prípade je dievčenský spolok terorizovaný prekliatím, ktoré na seba vzali jeho zakladateľky a ktoré si na vlastnej koži užijú nové príslušníčky. Na prvý pohľad cheesy zábava, ktorá sa po vlažnej prvej tretine začne pohodovo rozbiehať, no napriek sympatickým gore úmrtiam upadá do stereotypu a začína nudiť. Ale ináč je to taká uchádzajúca oddychovka, len škoda, že sa berie až príliš vážne. ()

Dellamorte

Už úvodný rituál nastavil laťku pár cm nad zem a snímok ju dodržal. Tie zhovadilé sorry-tabletky-rity ma neberú tak , ako ani digi- krvavé cákance / toaletné grcance a nezaujíma ma ani to, že Jeremy si touto formou vymodlikáva ako farár cast do posledného Péčka. Ak vezmeš do úvahy, ž podobnými blbinkami sú vytunované všetky komerčné TVs ( väčšinou good blond vs. bad blond ) bez pentagramov a Jeremyho samozrejme, tak zaslzíš. " CRAFT " v úmysle nebol , lebo ani nemohol a nesmel. ()

kaylin

Ke konci už se film zvrhne v podivnou slátaninu, která se snažila z toho ničeho, co nám bylo celou dobu prezentováno, vyvařit alespoň slabý vývar. Bohužel i ty efekty se mění na špatné a příběh sám o sobě naprosto ztrácí smysl. Nedívejte se na to, protože to prostě nemá cenu. „Alpha Girls“ vám nic nedají. Ponaučení z tohoto filmu je v tom, že byste si měli dát pozor na dámské kalhotky, protože je docela snadné se na nich oběsit. Kvalitní materiál je kvalitní materiál. ()