poster

36 (festivalový název)

 • Thajsko

  36

 • Velká Británie

  36

Drama

Thajsko, 2012, 68 min

Kamera:

Pairach Khumwan
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • JohnMiller
  ***

  Krehký príbeh rozdelený do 36 minikapitol poskladaný z 36 statických záberov, ak nepočítam vstup do nich, obsah mal naozaj iba 36 záberov. Príbeh rozpráva o fotografke ktorá fotí interiéry a exteriéry pre filmový priemysel. Oni si potom vyberajú na ktorých miestach sa bude nakrúcať. Dievča si takto fotí niekoľko budov z jedným chlapcom s ktorým potom stratí kontakt. Po dvoch rokoch si však uvedomí, že im bolo spolu fajn a chcela by ho opäť nájsť. Jednoduchý a príjemný dej ma začal baviť až pri konci, čo je škoda lebo ide o skutočne zaujímavý počin a tá hodinka prešla naozaj rýchlo.(10.2.2016)

 • kostej_
  ***

  Každá myšlenka filmu reprezentovaná krátkou scénou záměrně dusící téměř jakýkoli děj vyjádřena s použitím co možná nejmenšího množství prostředků představuje spektrum problémů, se kterými se potýká každý, kdo má co dočinění s dokumentováním skutečnosti.(5.7.2013)

 • iz67
  ***

  Nemůžu říct, že by se mi film nelíbil. S tím nulovým dějem dokázal autor udělat opravdu hodně. Navíc těch 68 minut je opravdu fajn. Takže taková houpavá přijemnůstka, kterou ale vidět nemusíte. (Rozhodně to však není drama!)(29.6.2013)

 • nichts
  *****

  asociace very sad pictures production s pop pictures production, už něco vypovídá o tom jaký to je povedený kousek. K různým příjemným překvapením patří například, když se celá scéna odehrává mimo záběr a přitom je to skvělé nebo velice rozkošné naladění jež zůstane v divákovi. Vzhledem k tomu, že film má jen 36 záběrů, je asi poněkud zbytečné vyzdvihovat skvélé rámování, které se odráží i ve výtečné kvalitě těch nekolika fotografií jež se objeví v záběru, už kvůli kterým film stojí za zhlédnutí.(6.7.2013)

 • Untouchabl
  odpad!

  Horký kandidát na post nejhoršího filmu, který jsem kdy viděl. Trapný pokus o umění.(2.7.2013)

 • Majky00
  **

  viděno na 48. MFF KV 2013(3.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace