Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (1 302)

plakát

Pozadí událostí (2022) (seriál) odpad!

Nekoukám se na české TV seriály (a krimi už vůbec) . Tenhle měl takový ohlas, že jsem se do něj musel pustit. Je třeba říct, že něco tak všestranně blbeho se vidí málokdy. Tak jen souhrn bez vysvětlovaní, které je zbytečné do této kraviny investovat: neschopnost udržet žánr, sextemata jako v devadesatkach, dialogy, práce (!!?) kriminalistu, mimoňství tvůrců sdělit něco závažného, nelogicnost chování kohokoli, karikatura pakliže nechápou, atd. Ale vlastně základním pocitem je trapnost. Fakt betelná!

Patrola (2012)

Poměrně nezazivna věc o 2 správných chlapec. Ok kluci, byli jste správní

Catwoman (2004)

Extrémně směšný film. Forever!

Pět let (2022) (seriál)

Jedna věc je vytáhnout důležité téma a druhá je ho dobře zpracovat. A to druhé se moc nepodařilo, zvláště dialogy se nedají vydržet. Působí to spíš jako nějaký materiál určený k edukaci.

plakát

Hříchy naší matky (2022) (seriál)

Asi by se na to přicetny člověk neměl dívat. Testem jsem neprošel. Dnes se tenhle páreček zdá mimo všechna pravidla. Uvidíme zítra, jak se to vyvrbi

Na kometě (1970)

Je neuvěřitelný, jak tenhle film stary 50 let nestarne. Včetně technického nebo hlavně díky technickému řešení.

Lou (2022)

Taková roztomilá blbina, když je vám mizerně a cítíte se úplně dole, tak ideální. Spoiler: moje matka nebyla v CIA a chmaty\hmaty moc nedává, ale to neznamená, že je míň scary.

Děsivé dědictví (2018)

Jako podobné věci tohoto ražení , tohle není trapný, ale docela prdelozní. Obcerstvujici záležitost pro chvíle mírného zoufalství. P.S. Každý máme matku, i já, takže známé space for improvement, ale tahle ho měla dost velkej

plakát

Kleo (2022) (seriál) odpad!

Marný pokus se napojit končím po pár minutách

plakát

Lea má 7 životů (2022) (seriál) odpad!

Zjevně pro jinou věkovou skupinu....

Ovládací panel
4 body