Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 060)

plakát

Smolný pich aneb Pitomý porno (2021) 

Slabé. Celkem odhadnutelna posledni cast, ktera je bud malo spontanni, aby se to mohlo blizit ceskym sedesatkam a nebo moc a tedy slabá (drhne, predvidatelna, nenapadita). A ty prvni dve radoby umelecke casti, ktere k uzoufani nudí. Takze snad jen ten úvod...

plakát

Uteč (2017) 

Takova roztomila ptakovinka.

plakát

Had (2021) (TV seriál) 

Směšná slatanina, kde sledujete obeti a vrahy bez zaujeti. Jedine, co vas trapi, je : kdy uz to skonci !

plakát

Everest (2015) 

Mam rad hory a filmy o nich. Tenhle ne. Dejovy zmatek a vsechno jenom na city. Jenom tohle.

plakát

Téměř chlap (2012) 

Je obcerstvujici videt, ze severani muzou natocit totalni sracku. A ze se tady cely csfd z toho posere nadsenim. Polopaticka zalezitost, jejiz symboly jsou k nesneseni. Stupidni scenar a hlavni hrdina k nesneseni.

plakát

Potvora (2017) 

Od zacatku je jasné, co bude. Film nicim neprekvapi, pomerne nudna zalezitost. Jeho cena je v jeho instruktaznosti. Mnoho malych ci vetsich prasarnicek, ktere z partnerskeho vztahu delaji vztah uplne jiny.

plakát

Call Girl (2012) 

Taková obyčejná, dost dlouhá věc

plakát

Téměř dokonalý (2012) 

Ze začátku to vypadalo jako prijemna hovadinka na odlehceni vecera. A pak se z toho stala takova klasicka sragora ke konci k nevydrzeni.

plakát

Druhá šance (2014) 

Geniální film v tom, jaký je to chameleon. Aspoň pro mě. Nejdřív nadšení ze severskeho filmu, plneho mych oblibencu. Pak hned na zacatku zklamani z toho, ze me cekaji velke tragedie. A pak postupne pomaloucku polehoucku totalni relativizace toho, kdo je a neni dobry, co je a co neni dobré, a pak ještě jednou, a ještě jednou ... Paráda. Sedím s vnitrnostmi úplně vyvrhnutými!

Reklama

Reklama