Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 060)

plakát

Smolný pich aneb Pitomý porno (2021)

Slabé. Celkem odhadnutelna posledni cast, ktera je bud malo spontanni, aby se to mohlo blizit ceskym sedesatkam a nebo moc a tedy slabá (drhne, predvidatelna, nenapadita). A ty prvni dve radoby umelecke casti, ktere k uzoufani nudí. Takze snad jen ten úvod...

Uteč (2017)

Takova roztomila ptakovinka.

Had (2021) (TV seriál)

Směšná slatanina, kde sledujete obeti a vrahy bez zaujeti. Jedine, co vas trapi, je : kdy uz to skonci !

Everest (2015)

Mam rad hory a filmy o nich. Tenhle ne. Dejovy zmatek a vsechno jenom na city. Jenom tohle.

Téměř chlap (2012)

Je obcerstvujici videt, ze severani muzou natocit totalni sracku. A ze se tady cely csfd z toho posere nadsenim. Polopaticka zalezitost, jejiz symboly jsou k nesneseni. Stupidni scenar a hlavni hrdina k nesneseni.

Potvora (2017)

Od zacatku je jasné, co bude. Film nicim neprekvapi, pomerne nudna zalezitost. Jeho cena je v jeho instruktaznosti. Mnoho malych ci vetsich prasarnicek, ktere z partnerskeho vztahu delaji vztah uplne jiny.

Call Girl (2012)

Taková obyčejná, dost dlouhá věc

Téměř dokonalý (2012)

Ze začátku to vypadalo jako prijemna hovadinka na odlehceni vecera. A pak se z toho stala takova klasicka sragora ke konci k nevydrzeni.

Druhá šance (2014)

Geniální film v tom, jaký je to chameleon. Aspoň pro mě. Nejdřív nadšení ze severskeho filmu, plneho mych oblibencu. Pak hned na zacatku zklamani z toho, ze me cekaji velke tragedie. A pak postupne pomaloucku polehoucku totalni relativizace toho, kdo je a neni dobry, co je a co neni dobré, a pak ještě jednou, a ještě jednou ... Paráda. Sedím s vnitrnostmi úplně vyvrhnutými!