Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (1 566)

plakát

Daaaaaalí! (2023) 

Gejzír hravosti, sviznosti a veselí. Další majstrstyk od Mistra.

plakát

Slunovrat (2019) 

Naštěstí jsem zkušený divák Norsemen, takže mě některé rituály nepřekvapily, i když to zpracování.... Trochu jako kdyby téma takovéhle srandovní komuny chtěli zpracovat v rámci 30 případů mjr. Zemana. Takže : rozvleklý, směšný a nechutný, což rozhodně nevygeneruje hrůzu (to by horor měl, ne?). Nemluvě o nevalné inteligenci importovaných postav a naprosto příšerným soundtracku. Samozřejmě při vyvrcholení jim chyběl s. Talíř! (teda kromě dobrého scénáristy). A na úplném konci jim toho chybělo už nespočítaně.

plakát

KaprKód (2022) 

Fajn koncept. Úžasná muzika.

plakát

Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

Tohle je fakt ta největší hlína. Rozhovory o ničem, skutečnost skutečná jako Star Trek. S ještě větším zoufalstvím, když víte, co Bočan udělal v 60. Vrcholem je sexuální scéna Chýlkové s Klemem v díle 'A byla svatba...'. Netušené sexuální know-how.

plakát

Druhý muž (2008) 

Naprosto nepochopitelná hovadina. Pakliže to nemůžete vypnout, tak si u toho čtěte nebo luxujte. Čouhá z toho limonáda, iracionalita, ale to, co tam opravdu mohlo být, tam nebylo. Za Neesona mi bo neskutečně trapně. (Což je blbost, protože to bych tomu musel dát hvězdy aspoň 2)

plakát

Yellowstone (2018) (seriál) 

Dal jsem jen 1.dil. Nevím, čím to je. Ale ten Costner hraje v naprosto inertních kusech. I zde. Jasně, děje se tam toho jako hodně. Ale vono to je pak jako vždy s C o hovnu. Do toho další hodiny svyho života nedám.